"Можемо дійти до Третьої світової": Орбан дорікнув Заходу за допомогу Україні і заявив, що в ЄС готові говорити про миротворців

Читать на русском

"Можемо дійти до Третьої світової": Орбан дорікнув Заходу за допомогу Україні і заявив, що в ЄС готові говорити про миротворців
"Можемо дійти до Третьої світової": Орбан дорікнув Заходу за допомогу Україні і заявив, що в ЄС готові говорити про миротворців

Скандальний прем’єр-міністр Угорщини Віктор Орбан дорікнув західним країнам у тому, що вони "багато" надають військову допомогу Україні, яка бореться з агресією РФ. Водночас він висловився про нібито намір лідерів ЄС обговорити можливість відправлення до нашої держави миротворців.

Об этом сообщает News RU

За його словами, європейські політики "близькі" до того, щоби вести такі переговори. Слова угорського прем’єра процитувало видання Index .

Спочатку Орбан заявив, що західні лідери "частіше говорять про можливість спрямування миротворців". Однак, хто саме і на якому рівні веде переговори, він не уточнив.

"Ми зараз близькі до того, що для європейських лідерів стане легітимним відправляти якісь миротворчі сили на фронт. Якщо так триватиме, ми можемо дійти до Третьої світової війни", – сказав прем’єр Угорщини.

Також він обурився, мовляв, ще 2022-го у країнах Євросоюзу сперечалися на тему, "чи припустимо в принципі" передавати озброєння та військову техніку Україні, а зараз надсилають ЗСУ все більше важкого озброєння.

"На Заході стверджують, що війну та Україну потрібно підтримувати, тому що це правильно. Але це не так. На кону стоїть питання світової війни та миру в усьому світі", — спробував дорікнути Орбан.

Прем’єр-міністр Угорщини анонсував, що на засіданні парламенту країни 31 березня буде прийнята ухвала з вимогою припинення вогню. Кого саме збираються закликати припиняти вогонь – Росію, яка розпочала терористичну війну, або Україну, яка захищає свою територію та незалежність, Орбан знову ж таки не став уточнювати.

"Ми маємо говорити не про мирні переговори, а про припинення вогню. Якщо буде припинення вогню, тоді є шанс подумати про перебіг мирних переговорів. Насамперед має бути припинення вогню, щоб більше не гинули люди, щоб більше не руйнували міста, щоб більше не гинули цивільні. Якщо це буде, тоді може бути прорив", – повторився він.

Источник: Компромат НЕТ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.