Єнотовидні собаки можуть бути причетні до виникнення коронавірусу - дослідження

Читать на русском

Єнотовидні собаки можуть бути причетні до виникнення коронавірусу — дослідження
Єнотовидні собаки можуть бути причетні до виникнення коронавірусу — дослідження

До появи вірусу COVID-19 могли бути причетні єнотовидні собаки, якими торгували на ринку в китайському Ухані, де стався спалах епідемії.

Об этом сообщает Криминальная Россия

Про це йдеться в аналізі, опублікованому у науковій базі даних Gisaid, пише The Guardian.

Як зазначають у The Atlantic, генетичні зразки для дослідження нещодавно завантажили в міжнародну базу даних, проте коли вчені запитали про них у Китаю, їх видалили.

Повідомляється, що міжнародна група експертів із вірусів вивчила генетичні зразки з ринку морепродуктів Хуанань в Ухані, взяті у перші тижні після початку епідемії. На той час тварин з ринку вже прибрали, але дослідники взяли проби зі стін, підлог, металевих клітин та візків, які часто використовуються для перевезення тварин. Позитивний результат на коронавірус дали ті мазки, в яких був присутній генетичний матеріал єнотовидної собаки.

Водночас, за словами вчених, це не доводить, що ці тварини стали джерелом вірусу.

"Виявлення єнотовидних собак, інфікованих SARS-CoV-2, посилює ймовірність того, що інфіковані коронавірусом сільськогосподарські тварини були важливою ланкою в низці подій, які призвели до пандемії COVID-19. Однак це не спростовує теорію витоку вірусу з лабораторії", — заявив він. Стойє, вірусолог та старший керівник групи в Інституті Френсіса Крику в Лондоні.

Источник: Москов пост
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.