В Україні збільшилося виробництво електроенергії, дефіцит потужності зменшився,

електроенергія,електрика,світло,леп

Споживання електроенергії 4 лютого знизилось, порівняно з попереднім робочим днем, а також дещо збільшилось виробництво на теплових електростанціях. Відповідно зменшився дефіцит потужності.

Об этом сообщает Компромат 2.0


Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

Зазначається, що з ремонту вийшов один блок на тепловій електростанцій. Також завдяки відновленню трансформаторного обладнання на підстанції "Укренерго", включено в роботу ще один блок на одній з електростанцій.

Водночас наявний обсяг виробленої електроенергії недостатній для покриття споживання у повному обсязі, підкреслили в компанії. Дефіцит потужності зберігається. До всіх обленерго доведені ліміти споживання.

Також завершено ремонт та включено в роботу одну з ліній електропередачі на півдні країни. Це дозволить передати більше електроенергії у південний регіон країни, у тому числі деокупованої Херсонщини.

Водночас масштабної аварії на одній з підстанцій "Укренерго", в Одесі та прилеглих районах діють аварійні відключення.

Источник: Устав ГРУПП
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.