Окупаційна влада Севастополя повідомила про навчання у місті військових РФ

Тренування з практичними стрільбами влаштували у центрі Севастополя (фото ілюстративне)

Підконтрольний Кремлю голова окупованого Севастополя Михайло Развожаєв заявив про проведення навчань російських військових у місті.

«З 20:00 на Північному молу, на Південному та в бухті Козача флот проводитиме тренування розрахунків ППДО із практичними стрільбами», – написав Развожаєв у Telegram.

Водночас кореспондент проєкту Радіо Свобода «Крим.Реалії» повідомив, що незадовго до анонсованого початку навчань у центрі Севастополя було чуно понад десять гучних звуків, які нагадують артилерійські постріли.

Вранці 25 травня Развожаєв повідомив, що вночі Севастополь зазнав атаки безпілотників. За його словами, об’єкти у місті не постраждали.

Із серпня 2022 року в окупованому Криму майже щодня чути звуки вибухів. Окупаційна влада пояснює це стріляниною по «українських безпілотниках» та «роботою ППО».
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.