В Україні немає дефіциту електроенергії,

електроенергія

Споживання електроенергії в Україні поступово зростає із початком робочого тижня, але дефіциту потужності в енергосистемі наразі немає. Наявної потужності достатньо, щоб покрити потреби споживання.

Об этом сообщает Компромат


Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

"Відсутність дефіциту пояснюється тим, що після ремонтів у роботу включено додаткові енергоблоки на декількох теплових електростанціях, зросло виробництво електроенергії в енергосистемі, яке повною мірою покриває споживання", – йдеться у повідомленні.

Водночас через повінь інтенсивно працюють гідроелектростанції. При цьому, збільшення світлового дня та ясна погода сприяють генерації з відновлюваних джерел енергії.

Також триває імпорт електроенергії зі Словаччини.

Зазначається, що через відсутність дефіциту потужності ліміти споживання до областей на сьогодні поки що не доводились. Заміри фактичного споживання в областях України проводяться відповідно до графіка.

Однак через пошкоджену мережеву інфраструктуру в Одесі діють графіки погодинних відключень. Водночас у Київській, Хмельницькій, Житомирській областях та у Києві у міру зростання споживання теж можливе застосування відключень відповідно до графіків операторів систем розподілу для уникнення ризику перевантаження обладнання.

Источник: Минправда
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.