У Кагарлицькому ліцеї №4 відкрили перший у громаді "клас безпеки" (ФОТО)

У Кагарлицькому ліцеї №4 відкрили перший у громаді "клас безпеки" (ФОТО)

У ліцеї №4 в місті Кагарлик відбулося відкриття "класу безпеки", який обладнали наочними та допоміжними матеріалами для тренувань

Об этом сообщает Правда РУ

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "Кагарлик.City".

На першому уроці в класі учні ліцею продемонстрували відмінні знання із безпеки життєдіяльності, після чого своє заняття провели працівники головного управління ДСНС України в Київській області.

Начальник відділу освіти Кагарлицької громади Надія Омельченко зауважила:

Навчання підростаючого покоління з основ безпеки життєдіяльності сьогодні є одним із пріоритетних завдань у кожному закладі. Адже зараз у нашій країні ідуть бойові дії. І тому наші діти повинні знати як правильно себе поводити під час повітряної тривоги та під час обстрілів, як поводити себе із вибухонебезпечними предметами, вміти правильно користуватися правилами пожежної безпеки цивільного захисту. А також знати і вміти надати першу домедичну допомогу, якщо виникне така необхідність.

У свою чергу, очільник Кагарлицької громади Олександр Панюта наголосив:

Це тільки початок таких класів безпеки у нашій громаді, ми будемо продовжувати працювати над тим, щоб відкрити такі класи в школах.

Нагадаємо, що поліцейські Київщини викрили масштабний канал збуту наркотичних речовин, який організували троє мешканців Обухівського району.

Источник: ФИБ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.