Україна отримає GLSDB: що можуть американські керовані ракети

Читать на русском

Україна отримає GLSDB: що можуть американські керовані ракети
Україна отримає GLSDB: що можуть американські керовані ракети

США у рамках нового пакету військової допомоги передасть Україні для боротьби з російськими окупантами керовані ракети GLSDB. Вони можуть значно посилити Збройні сили України.

Об этом сообщает Скелет РУ

Скільки США планує передати нашій країні ракет GLSDB – невідомо. Також поки що не повідомлялося, коли вони надійдуть на озброєння ЗСУ. Деякі ЗМІ стверджують, що їхнє розгортання в Україні займе близько 9 місяців.

Що таке ракети GLSDB? Як вони допоможуть у боротьбі з російськими агресорами?

GLSDB розшифровується як Ground Launched Small Diameter Bomb. Ці високоточні ракети розроблені компаніями Boeing та Saab у 2019 році. Ця ракета є бомбою малого діаметра з ракетним двигуном. Ракета запускається із наземних ракетних установок (таких, як РСЗВ M270 та M142 HIMARS)

Під час польоту у снаряда на певній висоті та швидкості розкриваються "крила", завдяки чому він може подолати велику відстань. Ця ракета, зокрема, може вражати цілі з відривом до 150 км. Перед поразкою мети ракетний двигун відокремлюється від бомби.

Потрібно відзначити, що звичайні ракети з реактивних систем залпового вогню (РСЗВ) йдуть по балістичній траєкторії, а керовані ракети GLSDB можуть запускатися на висоту і планувати обрану траєкторію.

Ракети GLSDB можна використовувати у будь-яку погоду та у будь-який час доби. Вони забезпечують ураження мети з точністю до одного метра. Така ракета може залетіти, наприклад, у печеру і вразити там ціль (командний пункт, склад). Спеціальний лазерний варіант може вражати цілі, що рухаються.

Досі США ще не експортували ракети GLSDB до жодної країни світу. І вони ще ніколи не застосовувалися у бойових умовах. Тому можна вважати, що ЗСУ вперше застосує GLSDB у бойових умовах.

Слід зазначити, що ракети GLSDB ще прийняті на озброєння армії США. Чому нам не відомо. Можливо через те, що американська армія має більш потужну зброю.

Деякі ЗМІ вважають, що на розгортання GLSDB в Україні потрібно близько 9 місяців. Стільки часу знадобиться на погодження контракту, його виконання та модернізацію пускових установок під ракети GLSDB.

Источник: Инсайдер РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.