Російських окупантів на Донбасі вдвічі-втричі більше, ніж воїнів ЗСУ, – Вениславський

Читать на русском

Російських окупантів на Донбасі вдвічі-втричі більше, ніж воїнів ЗСУ, – Вениславський
Російських окупантів на Донбасі вдвічі-втричі більше, ніж воїнів ЗСУ, – Вениславський

Чисельність військ російської окупаційної армії, що перебувають на Донбасі, удвічі, а то й утричі перевищує Збройні сили України. Намагаючись зламати наш захист, загарбники кидають туди дедалі більше зусиль.

Об этом сообщает Скелеты в шкафу

Про це заявив член комітету Верховної Ради з питань нацбезпеки та оборони та розвідки Федір Вениславський, пише Bild . Нардеп підкреслив, що росіяни переважають у кількості, навіть з огляду на те, що чисельність українських військ сьогодні щонайменше втричі більша, ніж 250 000 солдатів, які ми мали 24 лютого 2022 року.

Він закликав покласти край небажанню Заходу постачати зброю і розкритикував позицію деяких західних експертів, які живуть у "паралельному світі". Веніславський підкреслив, що влітку 2022 року під час контрнаступу ЗСУ звільнення було б набагато швидшим, якби у нас були танки.

"Нам забракло 100 танків, тоді ми могли б повністю звільнити Донецьку та Луганську області", – заявив Веніславський.

Источник: Собеседник
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.