Маркарова про далекобійні ракети для України: активно працюємо і над альтернативами

Читать на русском

Маркарова про далекобійні ракети для України: активно працюємо і над альтернативами
Маркарова про далекобійні ракети для України: активно працюємо і над альтернативами

Поки вирішується питання про отримання Україною далекобійних ракет, Київ невпинно працює й над альтернативними видами озброєння.

Об этом сообщает Криминальная Россия

Про це повідомляється в заяві посла України в США Оксану Маркарову під час телемарафону.

Щодо постачання далекобійних ракет Україні, Макарова зазначила, що залишається відкритим питання про їх наявність в Сполучених Штатах.

"І це стосується не тільки ракет. Наприклад, у нас залишається одним з пріоритетів протиповітряна оборона, є всі політичні рішення і є вже практичні рішення, ми фактично отримуємо різні системи, але є питання їх наявності та швидкості, з якою вони можуть вироблятися", — пояснила посол.

Вона наголосила, що це саме стосується й засобів ураження для більших дистанцій. За її словами, це можуть бути не тільки ракети більшої дальності. Наразі Україна активно працює і над ударними дронами й над іншими альтернативними системами, які можуть задовольнити потребу військових в ударах по окупантах на всій території України.

Источник: Компромат
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.