Трьом посадовцям Міноборони оголошено про підозру

Офіс генпрокурора повідомив про підозру ексзаступнику директора департаменту закупівель Міноборони Богдану Хмельницькому та ексзаступнику міністра оборони В’ячеславу Шаповалову. А також заступнику начальника управління координації зовнішньоекономічної діяльності МО Володимиру Терещенку.

Об этом сообщает ВЧК-ОГПУ

Про це повідомляє Українська правда.

Нагадаємо прізвище Шаповалова спливло, коли міністр Олексій Резніков звільнив його з поясненням, що зловживань в закупівлях продуктів для ЗСУ не було, але він іде, щоб погасити скандал. Підозру Шаповалову оголошено за незаконні дії, внаслідок яких окремі підрозділи ЗСУ не були укомплектовані засобами індивідуального захисту на суму понад 1 млрд₴

Хмельницькому оголошено підозру за фактом розтрати ним державних коштів на суму понад 100 млн грн та щодо забезпечення підрозділів Збройних сил неякісними бронежилетами у кількості 5700 шт.

Ще одному — заступнику начальника управління координації зовнішньоекономічної діяльності МО Володимиру Терещенку оголошено підозру за фактом заволодіння ним шляхом зловживань в розмірі 1 340 000 доларів.

На фото — Хмельницькому зачитують підозру.


Источник: Политика РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.