За електрифікацію майбутнього заводу на Київщині у директора Baykar просили 10 млн дол

За електрифікацію майбутнього заводу на Київщині у директора Baykar просили 10 млн дол

Гендиректор компанії з виробництва безпілотників Bayraktar Халук Байрактар заявив, що за отримання дозволу на приєднання майбутнього підприємства на Київщині до електричної мережі України у нього просили 10 млн дол

Об этом сообщает Руспрес


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на інтерв’ю Наталії Мосейчук.


За словами директора Baykar Defence, йому сказали, що для під’єднання знадобиться два роки. Байрактар зазначив, за отримання дозволу на підключення до енергомережі свого офісу в Туреччині він не заплатив нічого, а за часом це тривало 1-2 тижні.


Також, додав директор, він повідомив владі України про таку пропозицію. Посол України в Туреччині Василь Боднар раніше заявляв, що для будівництва заводу з виробництва Bayraktar TB2 на Київщині сформовано всю правову базу і завершено проєкт майбутнього підприємства.


Нагадаємо, що протягом 2022 року в Київській області зареєстровано понад 41 тисячу нових підприємств.

Источник: Корупция Ру
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.