9 травня росія може вдатися до провокацій

Це викликано тим, що рф не змогла вже більше року досягти успіхів у так званій «сво» та з метою приховування власних поразок на території України.
Головна ж ціль провокацій полягає в тому, щоб відволікти увагу суспільства від реальної кількості втрат армії рф та переконати, що «все йде за планом».

У багатьох містах росії вже відмінили чи відклали святкування дня перемоги.

У випадку появи підозрілих осіб, автомобілів та БПЛА на території населених пунктів навколо військових об’єктів, особливо тих осіб, котрі займаються пошуком житла, місця роботи та проявляють підвищену зацікавленість до військових частин, особового складу та військовослужбовців, негайно інформувати правоохоронні органи.

У СБУ працює спеціальна гаряча лінія, куди можуть звертатися громадяни:
0-800-501-482, а також відповідна електронна пошта: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра..
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.