Росія зірвала угоду на постачання комплексів С400 до Індії через війну проти України

ракеты,с400

Через повномасштабну війну проти України Росі зриває контракти на постачання системи протиповітряної оборони С400 і запчастин до літаків Військово-повітряних сил Індії.

Об этом сообщает Руспресс


Через це ВПС Індії різко зменшили прогнозовані витрати на закупівлі, пише індійське видання Economic Times.

"Є великий проєкт... де постачання було припинено через війну. Таким чином, у нас мала бути велика поставка в цьому році, яка не відбудеться... Вони повідомили нам у письмовій формі, що не можуть це доставити. Тому прогноз (витрат, – ред.) було значно зменшено", – пояснив представник ВПС країни на засіданні комітету індійського парламенту з питань оборони.

Він пояснив, що витрати на закупівлю зброї зменшено через російсько-українську війну.

Представник ВПС країни додав, що крім затримок із постачанням, залишаються невирішені питання щодо платежів з Індії до Росії, які ускладнені внаслідок санкцій.

Читайте також: Індія приєдналася до обмеження цін на російську нафту, – ЗМІ

За контрактом з РФ Індія вже отримала три дивізіони S400, дві з яких були розгорнуті на східному та західному кордонах. Решту два мали доставити у 2024 фінансовому році, але їх постачання відкладено на невизначений термін, повідомляють джерела виданням.

Угода вартістю $5,43 мільярда на придбання п’яти дивізіонів S400 була підписана з Росією в 2018 році, постачання планувалося завершити до середини 2024 року.

Видання зауважує, що Індія намагається розвивати власне виробництво зброї, але старий авіапарк все ще залежить від російської підтримки. Більшість реактивних винищувачів Індії – від Су 30МКІ до МіГ 29 і МіГ 21, що знаходяться на озброєнні – мають російське походження. Деякі з них, як-от Су 30МКІ, ймовірно, залишаться на озброєнні протягом наступних двох десятиліть.

Источник: Дедал
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.