«Нафтогазбезпека» заплатить 33 мільйони за офіс у скандальному бізнес-центрі на Печерську по $20 за квадрат

Лейпцизька, 15

Об этом сообщает КомпроматДочП «Нафтогазбезпека» АТ «НАК «Нафтогаз України» 7 березня без використання електронної системи уклало угоду з ПрАТ «Діпробудмашина» про оренду офісного приміщення в Києві на 8,53 млн₴ Про це повідомляється у системі «Прозорро».


Офіс площею 381 кв. м по вул. Лейпцизька, 15 орендували на 31 місяць, тобто до жовтня 2025 року. Послуги оплачуватимуть пів місяця після оплачуваного.


Якщо розділити суму на кількість місяців, вийде вартість оренди 275 тис грн, або $7 523 на місяць. А в перерахунку на площу офісу – 722 грн, або $20 за «квадрат» на місяць.


У жовтні 2022 року «Нафтогазбезпека» орендувала на Лейпзіцькій ще один офіс площею 948 кв. м там само на 35 місяців за 24,16 млн₴ Ціна була така ж – $20 за «квадрат» на місяць. Тобто сумарно підрозділ «Нафтогазу» орендував офісних приміщень майже на 33 мільйони гривень.


У відкритих джерелах є пропозиції оренди офісів з управлінням за цією самою адресою від ріелторів. Місячна вартість трохи більшого офісу площею 495 кв. м формується так: оренда $8 за «квадрат» + управління $4,20 за «квадрат» + ПДВ = $14,64 за «квадрат» на місяць. Це на третину дешевше від ціни оренди для «Нафтогазбезпеки».В інших оголошеннях вартість оренди офісів подібної площі на Печерську залежать від їх класу. Наприклад, ціна за «квадрат» на 8 поверсі бізнес-центру «Хвиля» класу В складає 200 грн, на 3 поверсі бізнес-центру «Печерськ Центр» класу В+ – 600 грн, а на 11 поверсі бізнес-центру «Карнегі Центр» класу А – 758 грн:Акціонерами столичної «Діпробудмашини» є киянин Вадим Григор’єв та його ж ПрАТ «Житомирський меблевий комбінат» і ТОВ «Компанія з управління активами «Максимум Груп», яка діє в інтересах ПВІФНВЗТ «АйБіСі Кепітал». Компанією керує Юрій Сбоєв.


На сайті компанії сказано, що вона має в управлінні понад 100 тис кв. м комерційної нерухомості, у тому числі три відомих бізнес-центри у Києві по вул. Лейпцизька, 15.


У 2016 році журналісти телепрограми «Наші гроші» повідомляли, що «Діпробудмашина» володіє ділянкою по вул. Лейпцизька, 15 в охоронній зоні заповідника «Києво-Печерська Лавра», де тоді без дозволів зводили дев’ятиповерховий офісний центр. Голова наглядової ради компанії Вадим Григор’єв до 2004 року володів меблевою компанією «Меркс» разом з Валерієм Хорошковським. Серед посадовців «Діпробудмашини» є й інші вихідці звідти.


Директором «Нафтогазбезпеки» із грудня 2022 року є Олександр Малашко. Раніше він очолював Регіональний сервісний центр МВС у Волинській області, а також Волинський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України. До нього посаду директора «Нафтогазбезпеки» у 2022 році обіймав Руслан Голованьов, який колись був співзасновником фірми «Українсько-ізраїльський центр». Потім вона як «Аеропорт Київ Карго» з іншою засновницею стала оператором вантажного терміналу аеропорту «Київ».

Источник: Москов пост
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.