В Україні змінено процедуру оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху

Читать на русском

В Україні змінено процедуру оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху
В Україні змінено процедуру оплати штрафів за порушення правил дорожнього руху

Сплату штрафів за перевищення швидкості перевели на нові реквізити. Тепер у кожному регіоні України для цього передбачено окремий банківський рахунок.

Об этом сообщает Устав ГРУПП

У додаток "Дія" повернули послугу сплати штрафів за порушення правил дорожнього руху, зафіксовані камерами в автоматичному режимі. Функція не працювала із початку лютого. Про це повідомляється в Telegram-каналі програми.

Оплата штрафів онлайн була відключена через зміну її процедури. Справа в тому, що раніше кошти надходили на один загальнодержавний рахунок.

Тепер же штрафи за перевищення швидкості в Україні перераховуватимуться до місцевих бюджетів, тож кожен регіон матиме свій окремий рахунок. Таким чином, гроші залишаться на місцях, та й обслуговування комплексів автофіксації оплачуватимуть із цих коштів.

Відповідно, у кожному регіоні тепер є свій IBAN-номер банківського рахунку для оплати штрафів. Тому водіям потрібно бути уважними – звертати увагу на те, в якій галузі вони перевищили швидкість та звірятимуть реквізити оплати.

Нововведення діє з 1 лютого 2023 року, тобто всі штрафи, починаючи з цієї дати, потрібно проводити за новими реквізитами, інакше вони будуть вважатися неоплаченими. Втім, у додатку "Дія" та в інших сервісах онлайн-оплати правильні реквізити вже повинні підтягуватися автоматично.

Источник: Компромат PRO
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.