Глава МЗС Угорщини у Мінську закликав Білорусь вплинути на припинення війни в Україні

Читать на русском

Глава МЗС Угорщини у Мінську закликав Білорусь вплинути на припинення війни в Україні
Глава МЗС Угорщини у Мінську закликав Білорусь вплинути на припинення війни в Україні

Глава МЗС Угорщини Петер Сійярто на зустрічі з білоруським колегою Сергієм Алейником у Мінську звернувся до білоруської влади з проханням зробити все можливе для припинення війни Росії з Україною та встановлення миру.

Об этом сообщает Корупция Ру

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Співрозмовники білоруської служби "Радіо Свобода" вважають, що Сійярто насправді під час зустрічі з главою білоруського МЗС хотів з’ясувати можливості Мінська для зниження напруженості між Росією та Україною.

У свою чергу Сергій Алейник наголосив, що білоруська сторона знову готова надати майданчик для переговорів представникам Москви та Києва.

Угорський міністр став першим після виборів 2020 високопоставленим представником країни Євросоюзу, який відвідав Мінськ. Більшість країн ЄС тоді не визнали легітимною перемогу Олександра Лукашенка.

Сійярто визнав, що очікує у зв’язку з цим критику на свою адресу.

"Очевидно, що багато хто нападатиме на мене через візит, але наша позиція зрозуміла: канали зв’язку необхідно тримати відкритими", — заявив глава МЗС Угорщини.

Источник: News RU
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.