"На Кремінському напрямку окупанти зазнали суттєвих втрат і відійшли назад", — Гайдай

Читать на русском

"На Кремінському напрямку окупанти зазнали суттєвих втрат і відійшли назад", — Гайдай
"На Кремінському напрямку окупанти зазнали суттєвих втрат і відійшли назад", — Гайдай

Російські окупанти отримали "на горіхи" від ЗСУ в районі Кремінної та змушені були відійти та відвести техніку, розповів Гайдай.

Об этом сообщает Политика и экономика

Ситуація у Кремінній на Луганщині залишається напруженою. За кілька днів тут було зафіксовано кілька сильних атак. Про це повідомив голова Луганської ОВ Сергій Гайдай.

"На Кремінському напрямку ворог зазнав суттєвих втрат так, що вчора, 11 лютого, вони, якщо так можна сказати, дали відпочити нашим захисникам, бо відтягнули свої сили, щоб поповнити підрозділи, бо були розбиті. Навіть намагалися піти колонною технікою, але після гарної відповіді, яку вони отримали від наших захисників, також відійшли назад", — розповів Гайдай.

Він зазначив, що напружена ситуація залишається і в районі Білогорівки. Тут окупанти постійно б’ють із важкої артилерії та працює ворожа авіація.

Источник: Конфликты РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.