"Навіть якби я гола йшла Хрещатиком": Єфросиніна різко висловилася про київських ґвалтівників

Читать на русском

"Навіть якби я гола йшла Хрещатиком": Єфросиніна різко висловилася про київських ґвалтівників
"Навіть якби я гола йшла Хрещатиком": Єфросиніна різко висловилася про київських ґвалтівників

Українська провідна та громадська діячка Маша Єфросиніна створила власний фонд, який допомагає жінкам, які постраждали від різних проявів насильства.

Об этом сообщает Устав

Коли вона зіткнулася з новиною про те, що компанія дорослих чоловіків опаює дівчат і робить з них знущання сексуального характеру поки вони непритомні, вона не залишилася осторонь і прокоментувала ситуацію на широку аудиторію.

На своїй сторінці в Instagram Єфросиніна висловила свою думку про те, чому насильство у всіх його проявах є неприпустимим у цивілізованому суспільстві. Неприпустимо і виправдання ґвалтівника незалежно від його резонів.

Ведуча зазначає: навіть якби вона голяка гуляла вулицями столиці, це зовсім не означало б, що хтось має право знущатися з її тіла, знімати це на камеру і демонструвати на загальний огляд.

"Навіть якби я гола йшла Хрещатиком з написом на грудях "Я люблю, коли мене гвалтують", це не дає ніякому ніякого права торкатися мене фізично без мого дозволу, не дає права вставляти в мене все, що кому заманеться, і не дає ніяких виправдань зйомці цього, тим більше, на широку громадськість!!Все вищеперелічене є єдиним і непохитним злочином, насильством і порушенням закону та Стамбульської Конвенції", — заявляє Єфросиніна.

Маша Єфросиніна

Источник: Конфликты РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.