Україна може залишитися у сірій зоні, якщо не стане членом ЄС і НАТО – експрем’єр-міністр Литви

Читать на русском

Україна може залишитися у сірій зоні, якщо не стане членом ЄС і НАТО – експрем’єр-міністр Литви

Україна може залишитися у сірій зоні, якщо не стане членом ЄС і НАТО – експрем’єр-міністр Литви

Перемога України є найважливішим фактором миру в Європі. Про це сказав прем’єр-міністр Литви у 1999—2000 та 2008—2012 роках, депутат Європарламенту Андрюс Кубілюс у відеозверненні до учасників 15-го щорічного Київського безпекового форуму.

За його словами, повернення сталого миру на європейський континент є найнагальнішим питанням.

«Цього можна досягнути лише тоді, коли Україна не залишиться в сірій зоні, в разі якщо Україна під час Вільнюського саміту буде запрошена до членства в НАТО. І коли Україна стане справді успішною країною з інтеграцією до ЄС», — зауважив Кубілюс.

Він також вважає, що українська перемога принесе багато змін, зокрема, можливі трансформації в Росії.

«Українська перемога у війні, розв’язаній авторитарною Росією, — це стратегічне питання, що може змінити всю безпекову структуру східної частини європейського континенту та всієї Європи», — резюмував експрем’єр Литви.
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.