Путін має особисто постати перед трибуналом у Гаазі. У цій ситуації навіть краще, щоб він був живий, - ГУР

Читать на русском

Путін має особисто постати перед трибуналом у Гаазі. У цій ситуації навіть краще, щоб він був живий, — ГУР

Путін має особисто постати перед трибуналом у Гаазі. У цій ситуації навіть краще, щоб він був живий, — ГУР

Президент РФ Володимир Путін як воєнний злочинець є першочерговою ціллю з погляду його затримання і доправлення у Гаагу, де він має постати перед міжнародним трибуналом.

Про це заявив у ефірі телемарафону "Єдині новини" представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов.

"Гаага для Путіна неминуча. І у цій ситуації навіть краще, щоб він на трибуналі був живий", — сказав Юсов.

Він наголосив, що Путін "і вся його банда" є воєнними злочинцями.

"І він дійсно ціль номер один — з точки зору затримання і доставлення до Міжнародного суду і трибуналу у Гаагу. Україна – цивілізована держава і діє цивілізованими методами. І зараз витрачати якісь надзусилля, щоб фізично ліквідувати людину, схожу на Путіна, – ми можемо довго про це говорити, але це питання доцільності", — заявив представник ГУР.

За його словами, необхідність затримати президента РФ як воєнного злочинця і його поплічників та доправити їх до міжнародного трибуналу є питанням справедливого покарання, і це обов’язково буде виконано.
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.