У Києві відновлять роботу станції метро "Гідропарк"

метро,гідропарк

Із 1 квітня в столиці відновлять роботу станції метро "Гідропарк", поки що працюватиме лише вестибюль 1.

Об этом сообщает Незыгарь


Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко, передає пресслужба КМДА.

"Із 1 квітня відновлюємо роботу станції метро "Гідропарк" для пасажирів. Працюватиме поки вестибюль № 1. Повз станцію "Дніпро" поїзди, як і зараз, слідуватимуть без зупинки", – уточнив міський голова.

Він зауважив, що станція "Гідропарк" розташована на наземній ділянці метрополітену, тому під час повітряних тривог вона не працюватиме.

"Укриттями для населення слугують тільки підземні станції. А поїзди під час тривог не курсують наземними ділянками задля безпеки пасажирів", – нагадав Кличко.

Мер Києва додав, що як і зараз, рух поїздів "червоною" гілкою підземки під час повітряних тривог здійснюватиметься від станції "Академмістечко" до станції "Арсенальна".

Источник: Новости РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.