Битва за Бахмут: Чи зроблено висновки після Дебальцевого?

Читав, що сьогодні Ставка Верховного головнокомандувача вирішила продовжити оборону Бахмуту. Серед учасників Ставки були генерали, які керували обороною Дебальцевого, тобто, як ми впевнені, зробили висновки з того досвіду, і їхні рішення щодо оборони Бахмуту повністю відповідатимуть реальній обстановці, бо треба ж навчатись на власних помилках, чи не так?

Об этом сообщает Русский слон


Тому, з огляду на рішення Ставки, очікую:

1. До Бахмуту прибуде хтось із генералів чи полковників для розгортання командного пункту, з метою єдиного управління усіма військами у місті з огляду на реальну обстановку, а не паперову карту десь у викоких штабах, бо питання швидкості рішень та взаємодії у такій обстановці є ключовим. Війська мають тримати позиції, які реально дозволяють завдавати втрати ворогу, це по карті ніхто не побачить. Управління по карті поза межами міста в таких умовах і без урахування реальної бойової чисельності військ — це безвідповідально.

2. Командування у місті має забезпечити єдину ситуаційну обізнаність для усіх підрозділів, щоб розуміти у такій складній обстановці де позиції своїх та ворожих військ, які зони у місті під прострілом з висот та вулиць, які контролює противник. Має бути зв’язок між усіма підрозділами, взаємодія — це головне, щоб уникнути вогню по своїх у таких умовах. Якщо цього не зробити — будуть невиправдані втрати.

3. Наступ з півночі на охоплення міста має бути зупинений, це можливо зробити виключно за рахунок застосування боєздатних резервів. Тобто не посилати когось кудись на точку на карті, як це було у Дебальцевому, а особисто проконтролювати розгортання, допомогти заритись, організувати цілодобову розвідку.

Битва за Бахмут: Чи зроблено висновки після Дебальцевого? 01

4. Надати боєприпаси для ураження хоча б групових цілей.

5. Інженерна техніка має забезпечити доступність кількох шляхів сполучення, до яких ще не дійшов противник, оскільки основна траса прострілюється. А по полях колісна техніка сама не проїде.

6. Уся бойова техніка у місті має бути забезпечена запасними частинами, мають бути створені мобільні ремонтні підрозділи, які допоможуть перевірці боєздатності техніки, оскільки в умовах охоплення ворогом ніхто возитись із технікою не буде, і часу чекати на підвезення запчастин теж не буде. Не повторюймо помилки Дебальцевого, коли через безвіповідальність командування через незначні несправності та технічну неготовність довелось кидати значну кількість техніки.

7. У складній бойовій обстановці військовослужбовцям не треба заспокійливі гарні новини, мотивація у наших солдатів достатня. Потрібна правда про обстановку, реалістичні завдання, особиста присутність командирів, відповідальність за життя людей, яка має визначатись у постійному інформуванні та постійних чітких наказах.

Юрій Бутусов, Цензор. НЕТ

Источник: Russian Post
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.