Справжня особа російської агресії показує свідчення жертв сексуальних злочинів: Олена Зеленська розповіла про жінок, які пережили окупацію

Читать на русском

Справжня особа російської агресії показує свідчення жертв сексуальних злочинів: Олена Зеленська розповіла про жінок, які пережили окупацію
Справжня особа російської агресії показує свідчення жертв сексуальних злочинів: Олена Зеленська розповіла про жінок, які пережили окупацію

Перша леді України Олена Зеленська наголосила, що українці, які пережили сексуальне насильство з боку російських окупантів і зараз знаходять сили говорити про це, демонструють усьому світу справжню особу агресії РФ. Їх мужність та свідчення дуже важливі.

Об этом сообщает Дедал

Про це Зеленська сказала, виступаючи на прес-конференції United for Justice ("Об’єднані заради справедливості"). Вона взяла участь у роботі панелі "Боротьба із сексуальним насильством як зброєю війни" та розповіла про випадки знущань російських військових над українцями.

За словами Зеленської, багато жертв зґвалтувань кажуть, що їхнє життя розділилося на до та після – те, що було після злочину, можна назвати лише існуванням. Людям важко говорити про те, що з ними зробили загарбники, навіть із правоохоронцями, їм страшно навіть згадувати про ці травмуючі події.

Крім того, вони часто мовчать і тому, що бояться косих поглядів, пліток та осуду з боку свого оточення.

"Кількість та неприховуваність згвалтувань мирних українців дає впевненість у тому, що це свідома політика російської армії, це свідома психологічна та фізична зброя проти українців", – зазначила перша леді.

На даний момент Офіс Генерального прокурора розслідує 171 випадок сексуального насильства проти українців. Серед постраждалих 39 чоловіків та 13 неповнолітніх, серед останніх є один хлопчик. Скільки людей зараз страждають в окупації та мовчать про злочини на підконтрольній Україні території – невідомо.

"На Херсонщині під загрозою застосування зброї військовий РФ неодноразово зґвалтував 62-річну жінку, на Київщині зґвалтували маму та дівчинку, батька збивали та змушували спостерігати. Ще одна родина на Київщині – мама, дочка та онука. Їх зґвалтували два тижні. Святогірськ – жінку . військових РФ. Усі постраждалі зараз працюють із психологами", – розповіла Зеленська про кілька випадків.

Найважливіше, що зараз потрібно зробити – це гарантувати, що ґвалтівники будуть покарані. Також потрібно забезпечити постраждалих підтримкою та психологічною допомогою та зробити так, щоб вони знали, що на їхньому боці держава, міжнародне право та весь цивілізований світ.

Источник: Компромат ГРУПП
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.