Олексій Панін розповів, як він бачить завершення війни в Україні: зрозуміло, хто переможе

Читать на русском

Олексій Панін розповів, як він бачить завершення війни в Україні: зрозуміло, хто переможе
Олексій Панін розповів, як він бачить завершення війни в Україні: зрозуміло, хто переможе

Популярний російський актор Олексій Панін, який емігрував із РФ та відкрито підтримує український народ, припустив, яким буде завершення вбивчої та руйнівної війни України з Росією. Артист не сумнівається, що перемога буде за українцями, проте прогнозів щодо термінів фінальної фази не робить.

Об этом сообщает Политика и экономика

Панін не виключає, що президент-диктатор Володимир Путін та всі його поплічники, включаючи не лише політиків, а й артистів із пропагандистами, не понесуть жодного покарання за свої діяння, оскільки "відгородяться від усього світу стіною". Втім, як підкреслив актор в інтерв’ю для YouTube-каналу Алесі Бацман, кремлівського вождя та його прихильників чекатиме не менш заслужений фінал.

"Каддафі та Чаушеску теж не думали, що колись це закінчиться. Так і зараз ніхто про це не думає: це не про них, і ніякої Гааги не буде. Я впевнений, що вони просто відгородяться від усього світу стіною, і спробуйте когось Але згодом Путін сам помре і свій народ туди затягне», – поділився думками Панін.

Олексій Панін розповів, яким бачить закінчення війни в Україні: зрозуміло, хто переможе

Актор, як і багато хто, на початку повномасштабної війни робив прогнози щодо її закінчення. Наразі Олексій таким не займається, оскільки його попередні припущення не здійснилися.

"Закінчується це завжди несподівано. Як буде тут... Я знаю, що це завершиться. Але в перші дні війни ми всі робили якісь прогнози, а зараз навіть прогнози робити неможливо. Очевидно всім, що це закінчиться. Очевидно всім , що закінчиться перемогою України. Це природно. Це всі розуміють. Скільки Путін росіян та українців на той світ забере, і своїх, і чужих – одному Богові відомо", – прокоментував артист.

Источник: ФИБ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.