Чисельність бригади Сил ТрО Київщини за рік зросла вдесятеро

Чисельність бригади Сил ТрО Київщини за рік зросла вдесятеро

З 24 лютого 2022 року чисельність бригади Сил територіальної оборони Київщини зросла у десять разів

Об этом сообщает Правда РУ


Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на "АрміяInform".


Заступник командира бригади Сил територіальної оборони Київщини підполковник Андрій Клопов розповів, що у військовому формуванні служать люди були буквально усіх спеціальностей, починаючи від охоронців у супермаркетах і закінчуючи депутатами різних місцевих рад, міських рад.


Чисельність бригади з 24 лютого 2022 року збільшилася вдесятеро, але мотивація перемагати не змінилася. Нині третина особового складу бригади вже пройшла через бойові дії на сході країни, здобули бойовий досвід, який передають у підрозділи.


У навчання особового складу вкладають багато зусиль. Це залежить від навчальних центрів, які організовані в батальйонах. Волонтерська підтримка також не зменшилась, просто вона стала іншою. Люди передають засоби зв’язку, автомобілі, запчастини.


Також підполковник розповів про жінок, які служать у бригаді. До широкомасштабного вторгнення їх було в нас зовсім небагато. Зараз жінок стало значно більше. Є дівчата на офіцерських посадах, багато хто служить бойовими медиками, є і жінки — стрільці.


Нагадаємо, що президент України Володимир Зеленський нагородив капелана зі Славутича отця Юрія Логазу.

Источник: Компромат PRO
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.