"Ми були щирі": Путін цинічно заговорив про спроби діалогу з Заходом і заявив про загрозу від НАТО

Читать на русском

"Ми були щирі": Путін цинічно заговорив про спроби діалогу з Заходом і заявив про загрозу від НАТО
"Ми були щирі": Путін цинічно заговорив про спроби діалогу з Заходом і заявив про загрозу від НАТО

У вівторок, 21 лютого, російський диктатор Володимир Путін виступає з посланням до Федеральних зборів. Очікувано він розпочав розмову про розширення НАТО, нагадав, що вся планета "утикана" військовими базами США, а також цинічно заявив, що РФ "щиро" робила спроби провести переговори з Альянсом.

Об этом сообщает Скелеты в шкафу

Трансляцію виступу диктатора веде телеканал " Дощ ". Диктатор зокрема заявив, що в грудні 2021 року Росія направила Заходу проекти договорів про гарантії безпеки, але отримала відмову. Тоді стало ясно, що відмашка на реалізацію агресивних планів дана, і до лютого 2022 року не залишилося сумнівів у тому, що все готове до каральної акції на Донбасі.

"Ми твердо відстоюємо не лише свої інтереси, а й нашу позицію, що в сучасному світі не повинно бути поділу на цивілізовані країни та інші. Ми були відкриті, щиро готові до конструктивного діалогу із Заходом. Але у відповідь отримували невиразну лицемірну реакцію. Але були конкретні дії: це розширення НАТО, це розгортання військових контингентів", – заявив Путін.

Источник: Политика 2.0
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.