У Миколаєві до 11 років за ґратами засуджено коригувальницю ракетних ударів РФ по лікарнях

Чи визнала засуджена свою провину, не повідомляється

Заводський райсуд Миколаєва засудив до 11 років позбавлення волі жінку, яка коригувала російські ракетні удари по лікарнях міста, повідомляє Служба безпеки, на основі доказової бази якої було ухвалене рішення.

Об этом сообщает Редакция

«Саме за її наводкою окупанти завдали ракетні удари по чотирьох інфраструктурних об’єктах у Миколаєві. Серед них – місцеві лікарні. Співробітники СБУ затримали поплічницю агресора у ході контрдиверсійних заходів у регіоні в липні минулого року. За даними слідства, ворожою інформаторкою є місцева жителька, колишня посадовиця оборонного підприємства, що підтримала повномасштабне вторгнення РФ. Свої деструктивні погляди активно поширювала у прокремлівських Телеграм-каналах у вигляді дописів та коментарів. Таким чином вона потрапила у поле зору російської спецслужби, яка залучила жінку до співпраці», – повідомили в СБУ.

Чи визнала засуджена свою провину, не повідомляється.

Раніше сьогодні СБУ повідомила про затримання двох російських агентів у Запоріжжі та в передмісті Києва, які, за даними слідчих, передавали дані щодо українських об’єктів представнику ФСБ РФ.

>

Источник: Роспресс
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.