Гіркін несподівано похвалив ЗСУ: бої у Бахмуті - за правилами України

Читать на русском

Гіркін несподівано похвалив ЗСУ: бої у Бахмуті — за правилами України
Гіркін несподівано похвалив ЗСУ: бої у Бахмуті — за правилами України

Терорист Ігор Стрєлков (Гіркін) вкотре розкритикував дії російських загарбників у Бахмуті та передрік стратегічну поразку Росії.

Об этом сообщает Слон РУ

У своїх соцмережах Гіркін зазначив, що оборона Бахмута збудована українською армією грамотно. Росія, на його думку, досі не має панування в повітрі, а іншими засобами ізолювати ЗСУ не вийде.

Все, що залишається окупантам — це спробувати "продавити" оборону захисників Бахмута. "У тилу є резерви (ЗСУ), які своєчасно та безпечно перекидаються на загрозливі ділянки. У результаті — фронтальне "продавлювання" оборони — як єдиний можливий варіант".

Тактичні успіхи є, а стратегічно — програш, додав Гіркін: "Просто тому, що бойові дії ведуться "за правилами" противника, що бореться від оборони, свідомо вибрав оборону для виграшу часу та економії (на майбутнє) ресурсів".

Источник: Компромат
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.