У Мінкульті заявили, що пам’ятник Щорсу у Києві можуть демонтувати частково

Читать на русском

У Мінкульті заявили, що пам’ятник Щорсу у Києві можуть демонтувати частково
У Мінкульті заявили, що пам’ятник Щорсу у Києві можуть демонтувати частково

Пам’ятник Миколі Щорсу у Києві можуть демонтувати лише частково: самого радянського діяча прибрати, а його коня залишити на постаменті.

Об этом сообщает Роспресс

Про такий варіант повідомив голова Міністерства культури Олександр Ткаченко в інтерв’ю "РБК Україна" .

"Це теж варіант, тому що кінь усіма мистецтвознавцями визнається як видатний художній кінь... Кінь же добрий", — каже Ткаченко.

Він зазначив, що це лише один із варіантів, остаточного рішення щодо долі пам’ятника ще не прийнято.

Нагадаємо, що з демонтажем Щорса справа не така проста, як з багатьма іншими радянськими постаментами. У лютому Мінкульт вимагає від влади Києва погодити з ним офіційний проект демонтажу пам’ятника.

Источник: Новости РУ
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.