В Україні встановлять нові камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху

Читать на русском

В Україні встановлять нові камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху
В Україні встановлять нові камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху

У Тернополі встановлять камери автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху Точних адрес установки радарів поки не названо.

Об этом сообщает Устав ГРУПП

Про це заявив начальник управління транспортних мереж та зв’язку Тернополя Олег Вітрук.

За його словами, встановлення в Тернополі та на трасах навколо міста камер автоматичної фіксації порушень правил дорожнього руху зможе знизити кількість порушень правил дорожнього руху, а також принесе до місцевого бюджету нові надходження.

"У 2022 році було внесено зміни до бюджетного кодексу України, яким передбачено відрахування 10% від штрафів за порушення швидкісного режиму до місцевих бюджетів. Прийняття цього рішення забезпечить покращення безпеки дорожнього руху на вулицях та збільшить надходження до бюджету", — заявив Вітрук.

Нагадаємо, що за перевищення швидкості руху більш ніж на 20 кілометрів на годину передбачено штраф у розмірі 340 гривень. За перевищення встановлених обмежень швидкості на понад 50 кілометрів на годину – 1700 гривень.

Источник: Устав ГРУПП
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.