Посол рф заявив, що американським літакам "нічого робити поблизу російського кордону"

Picture

Фото: gettyimages.com

Посол рф у США Анатолій Антонов після інциденту зі збиттям американського дрона MQ-9 Reaper над Чорним морем заявив про небажання "конфронтації" його країни зі Штатами, і нібито американська авіація має триматися подалі "від російського кордону".

Об этом сообщает Компромат 2.0

Дипломат у розмові з журналістами після виклику до Держдепартаменту США через ситуацію з безпілотником запитав у представників ЗМІ, яка б була реакція США, якби такий БПЛА "раптово з’явився поряд з Нью-Йорком або Сан-Франциско", повідомляє CNN.

"Ви можете собі уявити реакцію преси США, Пентагону на цей безпілотник? Що це був за безпілотник? Подумайте про це, перш ніж викликати мене до Держдепу. Бойове навантаження 1700 кг", — сказав Антонов.

За його словами, Міноборони будь-якої країни нібито могло б таким чином відреагувати "на загрозу появи такої небезпеки вздовж своїх кордонів".

Посол рф заявив, що "на наш погляд, американським літакам нема чого робити поблизу російського кордону".

Також російський дипломат висловив думку, що дії російських пілотів були професійними, і "жодних контактів не було, наші винищувачі не застосовували жодної зброї".

"російська федерація не зацікавлена у конфронтації. російська сторона зацікавлена у прагматичних відносинах із США на користь як російського, так і американського народу", — запевняє Антонов.

Підготував: Сергій Дага

Источник: Криминальная Россия
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.