Унаслідок обстрілів у чотирьох областях діють мережеві обмеження,

електроенергія

Енергосистема продовжує відновлюватися після останньої ворожої масованої атаки. Водночас мережеві обмеження діють у Житомирській, Харківській, Дніпропетровській та Миколаївській областях.

Об этом сообщает Компромат Групп


Про це повідомляє пресслужба НЕК "Укренерго".

Зазначається, що у Харкові після аварійного ремонту частково повернуто в роботу одну з теплових електростанцій, а також знову працює в мережі один з об’єктів магістральних мереж НЕК "Укренерго".

Критична інфраструктура міста повністю заживлена, продовжується робота над можливістю повного відновлення електропостачання міста та області.

Водночас складна ситуація досі спостерігається на Житомирщині. Частина споживачів залишається без електропостачання, діють графіки погодинних відключень.

"Усе ще діють мережеві обмеження у Житомирській та Харківській областях, які призводять до необхідності застосовувати графіки погодинних відключень. Також є мережеві обмеження через наслідки обстрілів в окремих районах Дніпропетровщини та Миколаївщини", – йдеться у повідомленні.

В "Укренерго" додали, що діючи обмеження в регіонах – мережеві й викликані виключно пошкодженням енергетичної інфраструктури через ворожі ракетні обстріли 9 березня.

Рівень споживання у порівнянні з минулою суботою, 4 березня, знизився завдяки потеплінню.

Источник: Компромат ГРУПП
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.