У Бориспільській ОТГ діяли грабіжники (ФОТО)

У Бориспільській ОТГ діяли грабіжники (ФОТО)

Учора, 13 лютого, у Бориспільському районі спіймали двох грабіжників "на гарячому", які проникли до приватного будинку

Об этом сообщает Роспрес

Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" із покликанням на сторінку "Управління поліції охорони в Київській області" у Facebook.

Співробітники поліції охорони Київщини отримали повідомлення про спрацювання сигналізації на охороняємому об’єкті та прибули на місце події за 5 хвилин.

Начальник Управління поліції охорони в Київській області Аркадій Шахматов розповів:

При перевірці прилеглої території, правоохоронці виявили відігнуту решітку гратів вікна. На місці події у будинку було затримано двох осіб, які здійснювали крадіжку особистого майна.

На місце події була викликана слідчо-оперативна група.

Нагадуємо, що у Василькові затримали грабіжника, який обікрав магазин.


Источник: Проект
Тарасова правда :: сайт свободных людей

Все об украинской политике, олигархи, которые руководят Украиной, Янукович, украинский парламент, политические новости, выборы, интервью с известными политиками, мнения политтехнологов, новости с регионов, комментарии читателей, ТОП 100 влиятельных украинцев,коррупция в украинской политике, криминал украинской политики,новости Верховного Совета Украины, скандалы украинской политики,женщины украинского парламента, украинские партии и движения, кто стоит за украинскими политиками, кукловоды украинской политики, олигархи и их партии, криминальные авторитеты у власти, криминальное прошлое украинских политиков, политика и криминал, политика и бизнес, бизнес лобби в украинском парламенте.