Жадібність Голуба погубить: кандидат потрапив у черговий скандал з невиплатою зарплат

Член команди Голуба «злив» інформацію про підкуп виборців 197 округу. За голос обіцяють по 400 грн, але судячи з того, як кандидат розраховується зі своїми агітаторами, навряд чи люди отримують обіцяне.

Ренат Нурєєв, який працював у виборчому штабі Владислава Голуба та звинуватив кандидата у невиплаті грошей за пошкодження бордів, опублікував нове відео.У ньому він заявив про підкуп виборців, який готується у Каневі, Мошнах, Будищах і Вознесенську. Нурєєв назвав прізвища технологів, які будуть цим займатися, та пригрозив опублікувати усі наявні в нього фото та відео матеріали, якщо Голуб не припинить погрози в його бік.

«Я знаю, що готується підкуп виборців по селах. Готуються зриви результатів голосування. Спеціально для цього Голуб привіз зі Львова трьох людей – це Гаврилів, Кебус і Лобів (члени ОВК від “Голосу” та “Батьківщини” - ред.). Вони мають «дописати» голоси «за» Голуба у Каневі, Мошнах, Будищах і Вознесенську. В мене є багато відео та фото матеріалів. В мене є списки людей, яким Голуб платить по 400 грн за голос. Коротше, Владік, просто залиш мене у спокої, якщо не хочеш, щоб всі ці матеріали я опублікував в інтернеті!», - заявив Ренат Нурєєв.

Читайте также: Часть "слуг народа" вышла из фракционного чата после скандала с Третьяковой: стало понятно, что туда можно заходить как в кулуары, - Корниенко


За словами Нурєєва, після публікації першого відео Голуб спочатку вимагав його видалити, потім обіцяв виплатити гроші, але в результаті повернувся до погроз. Щоб захиститися, Нурєєв записав нове звернення.

Окрім того, у відео він попередив агітаторів Голуба, щоб вони вимагали гроші за свою роботу наперед, бо після виборів вони їх не отримають.

«Я прошу вас про максимальний репост. Я хочу, щоб максимальна кількість людей узнали про методи роботи Голуба. Бо вони зараз набирають членів ДВК, агітаторів, розносників газет. Люди, вимагайте гроші у нього наперед! У нього немає грошей! Він не збирається вам платити після виборів!», - наголосив екс-працівник виборчого штабу Голуба.

Нагадаємо, у вересні хтось заклеїв борди Владислава Голуба наліпками «Владік не п**ди». Кандидат звинуватив опонентів у «брудній виборчій кампанії». Згодом в мережі з’явилося відео, яке свідчить, що Голуб сам замовив псування власних бігбордів.

источник просмотров:   комментариев: 0