Злочинна організація Галантерника: розширенні підозри

У НАБУ і САП повідомили про розширені підозри учасникам злочинної організації одеського бізнесмена Володимира Галантерника.

Повідомляє портал АНТИКОР з посиланням на ЗМІ.

Самому йому про підозру повідомили заочно, бо він не в Україні. Тож Галантерника, мера Одеси Геннадія Труханова, директора департаменту комунальної власності Одеської міськради Олексія Спектора, керівницю юридичного департаменту ОМР Інну Поповську, голову постійної комісії з питань комвласності ОМР Василя Шкрябая, колишнього голову земельної комісії ОМР Олега Бриндака (ексСБУшник, у 2013-2014 рр виконував обов’язки мера Одеси) та інших підозрюють: 

1. В участі у злочинній організації Галантерника, а його самого у створенні;
2. Зловживанні службовим становищем;
3. Привласненні, розтраті майна або заволодінні ним шляхом зловживання службовим становищем;
4. Легалізації коштів, одержаних злочинним шляхом;
5. Одержанні неправомірної вигоди;
6. У наданні цієї неправомірної вигоди.

Загалом у справі йдеться про незаконне заволодіння наступними земельними ділянками в Одесі: Гагарінське плато, 4 (житловий комплекс Sea View); Варненська 27 з літерами А, В і Г (ЖК Скай Сіті), Жаботинського 54А (ЖК Альтаїр-3) та Академічна, 30 (Апарт-комплекс Морська резиденція).

Окремо всіх фігурантів підозрюють у причетності до заволодіння понад 131 млн грн бюджету Одеси в історії з розширенням кладовища Західного. Тоді придбали землю колишнього аеродрому Застава за завищеною вартістю.

источник просмотров:   комментариев: 0