Олег Бахматюк не хоче вддавати вкрадені гроші

З Бахматюка будуть видавлювати мільярд за допомогою розвідки. Першим завданням нового глави зовнішньої розвідки Валерія Кондратюка – дістати в віденському маєтку власника агрохолдингу «Укрлендфармінг» Олега Бахматюка і змусити його розплатитися.

Кондратюк – людина Ігоря Смешка. Він розкладав по тарілках плов під час обіду у заступника Смєшка Володимира Сацюка з Віктором Ющенком. Після цього почалася історія з діоксином. Крім того, він працював з Міністром оборони і другом Смешка Андрієм Тараном в ГУР. А Таран, як виявилося, встиг пожити в Кривому Розі і завести там зв’язки з родичами Володимира Зеленського.

Так що всі свої люди, відносини довірчі.

У Смешка в передвиборному списку був піарник Бахматюка, представник Кабміну в парламенті Вадим Денисенко. Той, який продав Володимиру Гройсману партію «Українська стратегія». А сам пішов по списку партії Смешка “СіЧ”. Зараз він обслуговує Міністра фінансів Ігоря Петрашко однокурсника Дениса Шмигаля. Але зв’язків зі спонсором свого медіа-холдингу “Картель” не втратив. І може надати допомогу підлеглим Кондратюка в доступі до Бахматюка.

Бахматюк усіма силами намагається не заплатити борг за VAB Банк – $8 млрд. То він звинувачував Андрія Богдана в рейдерських посягань на свій бізнес. Потім пов’язав свої проблеми з помстою Артема Ситника за підставу з відпочинком в мисливському господарстві «Поліське-Сарни» у його сестри Наталії Василюк (де Ситника не тільки записали працівники СБУ, як він допомагав Хіларі Клінтон на виборах, а й задокументували по неоплачених витрат за випивку і розбиті квадроцикли). Зараз замовляє наївну “джинсу” про те, як несправедливий до нього ВАКС, заарештувавши заочно. І що все це підступні “соросята”.

Хоча йому відкритим текстом говорять, що країна потребує валюти, кредиту МВФ недостатньо і треба підписувати угоду з Фондом гарантування вкладів і подругою заступниці голови НБУ Катерини Рожкової Світланою Рекрут про виплату в розстрочку з першим внеском не менше $ 1 млрд. а краще $ 2 млрд. І тоді його пустять на батьківщину до свого бізнесу.

В тему: Коллективный «Мячик»

Читайте також:  Ми проводимо випробування новітніх вітчизняних засобів протиповітряної оборони і маємо достойні результати - МУЖЕНКО

Катя Рожкова вже прямо заявила, що НБУ не може перерахувати більше грошей до держбюджету через борги Бахматюка. В ОП вважають, що, підключивши до справи служивих, зуміють досягти успіху і видавити гроші з скупого Бахматюка.

источник просмотров:   комментариев: 0