ЗНАЙТИ СВІЙ ШЛЯХ: ПРО ЧОЛОВІКА, ІСТОРИКА, ЕКСКУРСОВОДА, ХУДОЖНИКА.

Антонюк Євгеній Володимирович

Вчитель історії та правознавства, керівник військово-патріотичного виховання у Вінницькому технічному ліцеї, директор школи становлення чоловіків «Анкор», екскурсовод, художник.

 

Особиста інформація

Народився 28-го серпня 1992 року. У школі був відмінником, захоплювався історією України, зарубіжної історією, виявляв особливі здібності до образотворчого мистецтва, тому паралельно з отриманням повної середньої освіти в Козятинській спеціалізованій школи №1 ім. Т. Г. Шевченка, вчився в художній школі.

 

В тему: ЗНАЙТИ СВІЙ ШЛЯХ: ПРО ЧОЛОВІКА, ІСТОРИКА, ЕКСКУРСОВОДА, ХУДОЖНИКА.

Освіта та робота

2008-2014 рр. – закінчив Вінницький педагогічний університет ім. М. Коцюбинського. Магістр, викладач історії та вчитель правознавства.

2014-2017 р. – навчався в аспірантурі Вінницький педагогічний університету.

З 2014 р. – працює вчителем історії та правознавства, керівником військово-патріотичного виховання у Вінницькому технічному ліцеї

В тему: Чемпіонат України з бодібілдингу та жіночого фітнесу завершився у Вінниці

З 2015 р. – працює директором школи становлення чоловіків «Анкор», викладає ремесло та стиль.

2016-2017 рр. – працював асистентом, викладав курс «Українознавства» в університеті «Україна».

 

Досягнення

В тему: «This is Sparta» — «скрізь бариги»

Колись відомий політичний і громадський діяч Індії - Махатма Ганді сказав: «Грам власного досвіду вартий більше ніж тонна чужих настанов». Саме цей принцип являється кредом мого життєвого шляху.

Освіту я обрав, щоб побороти свій страх перед публічними виступами, розвинути вміння комунікації. Університет не так дав знання, як був школою життя… Жив не лише однією наукою, багато подорожував, розпочав в студентські роки екскурсійну діяльність, захоплювався історичною реконструкцією та холодною зброєю середньовічної Європи, пройшов стажування в Вінницькій обласній раді.

Питання працевлаштування, яке завжди гостро постає перед випускниками, не оминуло і мене, спочатку був керівником лише патріотичного гуртка в навчальному закладі де на 5-му курсі проходив практику, далі став вчителем. Багато досвіду отримав, коли засновник та ідейний наставник школи становлення чоловіків «Анкор» - Мельник Федір запропонував співпрацю. Саму там і здобув досвід в організаторській сфері та почерпнув основні принципи життя справжнього чоловіка. Спільно було організовано велику кількість заходів для хлопчиків, тренінгів з виховання дітей для батьків, реалізовано подорожі, дитячі табори як у Вінницькій області, так і за межами нашого краю.

Був організатором та виконавцем мистецького проекту «Чотири символи Вінниці».

В тему: Запустився краудсорсинговий сайт «Не бути скотом»

На сьогодні окрім викладання в навчальному закладі, співпрацюю з громадськими організаціями, туристичними агентствами, ЗМІ та органами місцевого самоврядування.

Проводжу загальнооглядові і тематичні пішохідні екскурсії м. Вінницею, квести як для дітей так і для дорослих.

ИСТОЧНИК: САЙТ VIN TOP http://vinnitsa.top

источник просмотров:   комментариев: 0