Владимир Саволюк: БАРский мерзавец

Феодал и рейдер Владимир Саволюк уничтожает Бар

Семейный бизнес главы Барской РГА Владимира Саволюка

Владимир Саволюк, хозяин Бара: кто он?

Барский помазанник винницких Владимир Саволюк

 

Не смотря на довольно скромную декларацию, на недавних выборах городского главы Бара Владимир Саволюк, глава Барской РГА, депутат облсовета прилично вложился в рекламу. Ну, тут можно списать и на «помощь партии». Но не скажешь этого, когда посмотришь на дорогие пластические операции его старшей дочери и на ту жизнь, что любит она вести в Виннице.

В тему: ЗНАЙТИ СВІЙ ШЛЯХ: ПРО ЧОЛОВІКА, ІСТОРИКА, ЕКСКУРСОВОДА, ХУДОЖНИКА.

Вместе с тем, свою жену Владимир Саволюк также тянет в политику, например, на местных выборах она вместе с мужем, главной РГА шла по спискам партии Порошенка. При этом, работает жена Саволюка на американскую компанию.

Саволюк – виборчий портрет

В тему: Чемпіонат України з бодібілдингу та жіночого фітнесу завершився у Вінниці

 

Голова Барської РДА Володимир Саволюк ніби виправдовується в тому, що балотується від БПП: Ми кажемо чесно, що ми дійсно закликаємо вас підтримати нашу команду “Блоку Петра Порошенка” “Солідарності” на місцевих виборах, – звертається до виборців кандидат.

У 2015 році він безуспішно балотувався до Барської райради, але став депутатом Вінницької облради. Дружина Саволюка – Віта Саволюк, балотується в депутати об’єднаної громади. Працює в страховій компанії “Євролайф” на посаді фінансового консультанта.

Можливо, саме в Євролайфі застрахований Саволюк і члени його родини у 2015 році на 15 тис. грн.

В тему: «This is Sparta» — «скрізь бариги»

У 2015 році подружжя Саволюків, згідно з декларацією Володимира Саволюка, майже 89 тис. грн, з яких 67 тис. грн – зарплата чоловіка і 21,5 тис. грн – внесла до сімейного бюджету дружина.

З нерухомості кандидат Володимир Саволюк у 2015 році задекларував земельну ділянку площею 2,58 га. Будинок площею 86,1 кв. м записаний на дружину, ймовірно, як і ще три земельні ділянки – 776 кв. м, 2 га і 3,5629 га.

У Володимира Саволюка дві автівки – Renault Kangoo 2002 року випуску і Renault Megane 2008 року випуску. Ймовірно, саме на ньому взимку 2016 року його дружина Віта Саволюк потрапила в ДТП.

Перед виборами кандидат зняв фільм “Сила рідної землі” про район, який у місцевих ЗМІ назвали звітом Саволюка.

В тему: Запустився краудсорсинговий сайт «Не бути скотом»

У фільмі, зокрема, є кадри костьолу Св. Анни, зняті квадрокоптером, а поряд на відео видно, як занепадає культурно-історична спадщина – будинок Михайла Коцюбинського, незаконно виділений із земельною ділянкою Московському патріархату.

Голова РДА у своєму промо-ролику, який називають звітом, зусебіч показуючи красу церков, упритул не помічає, як руйнується українська культурно-історична пам’ятка.

Це хата Коцюбинського на фоні римо-католицького костелу Св. Анни в самісінькому центрі міста – неподалік від райдержадміністрації – місця, де щодня працює кандидат на посаду голови міста, який відзняв проморолик.

Зауважимо, що на відміну від історичної пам”ятки, неоковирний але довжелезний і добротний цегляний паркан московського патріархату з хрестами на ґратках почувається чудово.

У будинку, де ріс письменник зі світовою славою, зараз ширяються наркомани.

Це при тому, що у своїй програмі кандидат обіцяє приділяти увагу культурі й туризму краю і навіть обіцяє культурну програму “Слідами Бони Сфорци”. Бона Сфорца – це польська королева італійського походження, яка свого часу була володаркою Барської фортеці.

Також у своїй декларативній передвиборчій програмі кандидат від БПП обіцяє побудувати новий муніципальний ринок і нове кладовище, ремонтувати дороги, утеплювати багатоквартирні будинки, запровадити роздільний збір сміття, очистити русло річки й модернізувати систему водопостачання та водовідведення. Щоправда це просто перераховані пункти програми, з яких не зрозуміло, як саме кандидат збирається втілювати обіцяне виборцям.

Будучи головою РДА, у виборчий період піариться на організації екскурсій для дітей з багатодітних родин до Вінниці.

Це може бути розцінене, як використання адмінресурсу.

 

Очільник райдержадміністрації Володимир Саволюк задекларував на себе лише земельну ділянку у селі Іванівці Барського району. Загальна площа угіддя — 25 800 кв.м. Земельна ділянка загальною площею 771 кв.м. у Бару задекларована за його дружиною. Віта Миколаївна також володіє 20000 кв. м. землі у Іванівцях і 35629 кв. м. землі у селі Гайове Барського району. На дружину голови РДА задекларовано і житловий будинок у 86 кв. м. у Бару. Житло вона придбала 2012 року за 173629 гривень.

Транспортні засоби Володимир Саволюк задекларував на себе. Він є власником двох легковиків RENAULT.. Kangoo 2002 -го року випуску і Megane 2008-го року випуску. За роботу на посаді голови РДА Володимир Саволюк отримав 67198 гривень.

Його дружина у Приватному акціонерному товаристві "МЕТЛАЙФ", що надає послуги страхування і пенсійного забезпечення, за рік заробила 21537 гривень. Засновник підприємства відповідно до даних Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань знаходиться у Сполучених Штатах Америки у штаті Делавер.

 

Саволюк – рейдер?

 

Колгоспна власність досі лишається ласим шматком, поділ якого нерідко відбувається за налагодженими корупційними схемами.

В редакцію звернулися мешканці с. Іванівці Барського району, які повідомили про незаконний розподіл майна колишнього колгоспу ім. Шевченка. За словами людей, їх обманули в результаті фальсифікації зборів співвласників майнових паїв.

Зокрема, 12 квітня 2011 р. була вирішена доля колгоспної «спадщини» балансовою вартістю в понад 900 тис. грн. Більшість якої, на суму в 537 тис. грн., була виділена в натурі АП НВП «Візит», решта – поділена між співвласниками майнових паїв.

Селяни переконані, що збори були не легітимними у зв’язку з відсутністю необхідного кворуму. «Я був членом президії тих зборів і взагалі не знав, що ведеться якийсь протокол, і тим більше, що його хтось підписував. Жодних рішень не приймалось. Не було погоджено перелік майна, що підлягає розпаюванню. Люди, які за цим протоколом нібито вносили пропозиції взагалі були відсутні, натомість реальні події до цього документу не внесені», – розповів кореспондентам CorruptUA місцевий мешканець Василь Бозняк.

За словами фермера, протокол було складено вже після зборів головою сільської ради Володимиром Саволюком та представником АП НВП «Візит» Олегом Загребельним, а підписи нібито присутніх селян згодом були зібрані «по хатах».

Ясності в конфліктну ситуацію не змогли внести й представники районної влади. «Управління агропромислового розвитку Барської райдержадміністрації повідомляє, що під час проведення зборів ніхто з працівників управління не був запрошений на них. Тому підтвердити їх легітимність не можемо», – зазначено в офіційній відповіді Барської РДА.

Натомість учасник тих зборів, голова Івановецької сільської ради Володимир Саволюк має принципово іншу думку. «Може і були якісь процедурні порушення, але в протоколі нічого не було змінено в частині розподілу власності. Люди забрали майно, ніхто не відмовився, а значить вони фактично визнали законність розпаювання. Якщо ми зараз визнаємо збори не дійсними, що далі? Майна вже немає, його розпродали та здали на металобрухт», – заявляє пан Саволюк.

Сільський голова стверджує, що причиною нинішнього конфлікту є банальна людська жадібність. «Всі співвласники визнали рішення тих зборів, і жодних питань не було майже три роки. Якби були незадоволені, ніхто б так довго не мовчав. Натомість пройшов час, в людей закінчились гроші і вони хочуть нового поділу майна», – розповів посадовець .

Іншою проблемою, що непокоїть вінницьких селян стало розпаювання землі. За словами людей земельні ділянки в їх населеному пункті роздаються за непрозорими схемами, і нерідко переходять у власність районних чиновників.

Володимир Саволюк коментує земельні суперечки наступним чином: «При розпаюванні землі жодних проблем не було. Паї отримали всі члени колишнього колгоспу. Кого пропустили в списках, добавляли рішенням правління, інших добавляли через суд. Також ми виділили по 0,80 га землі представникам соціальної сфери, її отримали навіть ті що працюють в інших містах».

Конфліктом в с. Іванівці найближчим часом мають зайнятися правоохоронні органи. Саме до них в пошуках правди звернулись селяни. «Ми сподіваємось, що в ситуацію втрутиться обласне управління СБУ. За їх допомогою ми доведемо не легітимність цих зборів, та доб’ємося повернення незаконно розділеної власності», – заявляють місцеві мешканці.

P.S. Журналісти нещодавно розповідали про справжній «земельний детектив», який тринадцятий рік триває у Вінницькому районі. В ході реорганізації місцевого колгоспу в приватне підприємство селян фактично позбавили належного їм майна та землі. Біди людей почались саме зі зборів пайовиків, легітимність проведення яких є сумнівною.

Цілком можливо, що схожа ситуація може статися і у вінницькому селі Іванівці. Де за іронією долі місцевий колгосп також називався КСП ім. Шевченка, і також існують великі сумніви в законності проведеного зібрання. Саме правоохоронні органи мають поставити крапку в цій історії та з’ясувати, хто має законне право господарювати на землях Барського району.

ИСТОЧНИК: ГИПОТЕЗА http://gipoteza.net

источник просмотров:   комментариев: 0