Хто такий Аваков? Арсен Аваков – дійсне прізвище — Авакян

Хто такий Аваков?

Арсен Аваков – дійсне прізвище — Авакян, армянин, вірменин, жив в Баку, згідно з роз’ясненнями в січні 2005 року начальника Челябинського ФСБ Російської федерації, двічі відбував покарання за бандитизм в тюрьмі «в местах не столь отдаленных», де на той час цей пан був начальником тюрьми.

Місце голови Харківської ОДА ним було викуплено у народного депутата, голови УРП «Собор» Матвієнко Анатолія Сергійовича за 10 млн $ та «Мерседес». Відомості про це поступили з Харкова та на Центральному проводі партії були озвучені зам. голови УРП «Собор» Шовкошитним Володимиром Федоровичем та народним депутатом Омельченком Григорієм Омеляновичем, що й призвело до розколу партії та втрати нею своєї значимості в політичному процесі.

В січні – лютому 2005 року посади голів РДА по Харківській області продавались ним при пособництві Камчатного Валерія за 100 тис $.
За час перебування на Майдані з 01.12.2013 року я ні разу його не бачила в розташуванні не те що Майдану, а навіть і в штабі Спротиву.
Замість одного зека – другого.

Якщо хочете, можете використовувати ці дані, вони абсолютно правдиві, тому що я була очевидцем і учасником тих подій, як активний учасник Помаранчевої революції та партії "Собор».
Мене він теж хорошо пам'ятає по Великому Бурлуку. Жителі Великого Бурлука (це райцентр в Харківській області ) підтвердять ці факти.
Крім того, в його особистій біографії написано, що Харків голодував проти нього і він втік і Італію із-за того, що торгував землею. Я про нього вже поставила по всьому Інтернету. І йому особисто.

Ярина Вадар, Національне бюро розслідувань України

В тему: Чемпіонат України з бодібілдингу та жіночого фітнесу завершився у Вінниці

источник просмотров:   комментариев: 0