З позитиву: 1. Дніпро буде судохідним!

Члени бюджетного комітету пообіцяли підтримати мою пропозицію по виділенню 100 млн. грн. на ці потреби. Міністр інфраструктури також заявив про свою підтримку. Ще більше. Він пообіцяв, як страховку, надати пропозиції, які маємо внести закон про бюджет, щоб була можливість фінансувати ці роботи за рахунок коштів Адміністрації морських портів. Представник АМПУ також підтримав і пообіцяв надати на завтра текст поправки, яку маю внести завтра. Бо субота - останній день.
2. Підняв питання про передчасність запровадження ліцензування компаній, які переміщують пальне. В т.ч. і скраплений газ. Це мало б стосуватися 3000 (ТРЬОХ ТИСЯЧ!!) компаній та призвело б до неминучого зростання цін. Міністр , голова транспортного комітету та керівник Укравтотрансінспекції підтримали таку пропозицію. Дякую їм за державницький підхід.
3. Мінекономіки пообіцяло зробити все для погашення 5-ти мільйонного боргу за легалізацію програмного забезпечення. Це у тричі менше ніж могло б бути стягнено з держави через суд. Держава вже третій рік дурить бізнес..
4. Вдалося знайти шлях врахування справедливих вимог Києва у фінансуванні доріг. Перший заступник міського голови Генадій Плис бився акі лев. Сильний менеджер

З негативу:
Під час заслуховування Укравтодору виявилося, що кудись зник проект створення якісних доріг від:
1. Решетилівки до Дніпра;
2. Кривого Рогу до Миколаєва;
3. Об'їзної Дніпра.
Члени комітету звернули увагу, що без вирішення цих питань будуть серйозні проблеми з ухваленням Держбюджету в цілому.

Напружений, але сумний день роботи у комітеті завершився. Хоч і з невеликими перемогами.
Завтра Херсонщина

источник просмотров:   комментариев: 0