Веселу вінницьку активістку просто завалили обласними грантами:)

Вже розписали з переляку парочку аж на 2018 рік! Бо на 2016 і 2017 вже давали три. Кончились. До уваги громадських активістів, такі гранти може отримати кожен бажаючий.
Хто постарше той має пам'ятати хіт-90 Богдана Тітомира "Єй пріятєль пасматри на меня, делай как я, дедеделай как я". Мітингуєш, чим понижче, останніми матюкливими словами опускаєш в фейсбуці перших осіб країни і грант в кармані, один то точно.
Якщо план А не пройшов, є план Б. Разок палиш шини під СБУ, разок під ОДА, обязатєльно перекриваєш на пару днів Соборну для страховочки.
Щоб взяти гранти оптом, вам ще знадобиться від своєї громадської організації перевірити діяльність облдержадміністрації і її підрозділів. Назвем це ... наприклад громадська експертиза. Такий собі контрольний в мозок владі.
І не бійтесь та не лінуйтесь, це не довго, не больно і даже весело. Особливо після вчорашнього мітингу і переляканих очей облчиновників.
Сидиш така втомлена, але ддуже строга і дивишся на цих скотиняк-головних розпорядників коштів обласного бюджету. Даєш їм трохи збівчіво виговоритись, а потом така рраз: ми тут консультувались з громадськістю... робиш многозначітєльну паузу, довго обводиш томним поглядом очі всіх присутніх і чеканиш далі.
Так от не вистачає в Вінниці ще такого то і такого то. А представники злочинної влади тобі такі зразу: шановні активісти, так ви подайтесь на конкурс проектів на наступний рік, ми вам грант виділимо (а самі такі думають ффффух, хоть бити і палити не будуть, а грант? грант то шо, це ж наше бабло, бюджетне, з нього станеться, трохи більше податків з лохів видавим, ділов то). Ти така ше трохи ломаєшся, но скупим ківком голови підтверджуєш намір взяти грантика-другого. І всьо, ділов то ;)
P.S. О-ДА, чуть не забув, прийшлось даже отрідахтірувати добрий пост про любов к трьом цукербрінам. Перевіряти треба обязательно самі жирні Департаменти, даже якщо ти нічо не бумкаєш в медицині, соцзахисті та освіті - не біда. Хмурся і слухай. Хто не в курсі саме на ці сфери виділяють з бюджетів всіх рівнів найбільше коштів. То ваші сиротські 300-400 тисяч на рік там ніхто й не помітить. Вобщєм так шоб навєрняк, ну ви поняли.

источник просмотров:   комментариев: 0