Хакеры взломали базу персональных данных украинцев

А от надзвичайно показова подія сталась на тлі показової євроінтеграції - такі собі чуваки захопили держреєстри з усіма конфіденційними даними громадян.

Взагалі, це дуже небезпечна ситуація. Оскільки, маючи таке значне досьє, можна зробити будь-що – починаючи з того, що залучивши «правильних» людей для технічної роботи - можна виграти будь-які вибори. Закінчуючи тим, що на Петрівці за невеликі можна купити всі дані на сусіда (екса, колегу, вередливу свекруху, погану тещу тощо), щоб, наприклад, зробить йому маленьку помсту.

 

Це вершина «покращення» по-януковськи. Якщо уже красти, то не ховаючись і безкарно. 

 

От, дивіться, минуло вже 6 годин після появи інформації про поцуплені особисті дані, а прокуратура, СБУ і міліція навіть пальцем не поворухнули. Або врешті, де наказ гаранта звільнить під три чорти усіх, хто допустив таку недбалість під час його ж «напружених зусиль євроінтегруватись, щоб у результаті підкинули хоч якийсь маленький кредит від МВФ». 

 

В тему: Русский олигарх Федорычев грабит Украину

Очевидно одне, реєстри поцупили, щоб достеменно знати, чим саме володіють реєстрові громадяни України. Так би мовити – а заглянем у ваші кишеньки і комірчинки.

 

Тепер про можливі мінімальні наслідки ситуації. Обговорюєм ми з колегою цю надзвичайну подію.

 

В тему: AVALON 5 повсюду, в чем секрет успеха ? (видео)

--От, уяви, ти прокидаєшся, а у вашої квартири новий власник…

--Переписали на кота…

--Да, на кота, тільки Януковича…

 

В тему: Позывной «01» — номинальный владелец нескольких ЧОПов рассказал в суде о службе у Шакро Молодого

источник просмотров:   комментариев: 0