За 275 мільйонів гривень у Києві збудували «скляний» міст


У суботу до Дня Києва відкрили пішохідно-велосипедний міст, що з’єднує парк "Володимирська гірка" з Аркою дружби народів. Про це повідомляє Vlasno.info з посиланням на сайт Укрінформ.

Віталій Кличко разом зі своїм братом та сотнями киян пройшлися скляним мостом, щоб показати всім, що він витримує таку кількість людей. Дехто з містян приїхав на велосипеді.

Мер міста Київ Віталій Кличко повідомив, що кожного дня приїжджав до цього мосту, щоб контролювати його будівництво:

– Цей пішохідний міст з’єднує парк Володимирська гірка та парк «Хрещатий». Плани побудувати цей міст були ще більше ста років тому, і я дуже радий, що врешті решт ми змогли реалізувати плани багатьох поколінь. Будівництво мосту тривало 5 місяців. В грудні ми почали, і зараз кінець травня відкриваємо як і обіцяли на День нашого міста наш один із найважливіших туристичних об’єктів. Більше тисячі працівників долучилися до будівництва цього мосту, і одні були з Запоріжжя, інші з Дніпра, зі Львова, Конотопу, Рівного, Києва. І праця над цим мостом об’єднала всіх наших українців. Працювали 24 години на добу без перерви.

mist-y-kyjevi-1 1

Мер наголосив, що цей міст на 90% побудований з наших українських матеріалів, «тільки дві складові – ванти і шви з Німеччини».

В тему: Дагестанцы-контрактники задержаны за щелканье семечек в Вечный огонь в Волгограде

mist-y-kyjevi-2 1

Кличко вважає, що міст зі скла стане візитівкою Києва і буде популярний серед туристів.

– Будівництво мосту обійшлося у 275 мільйонів гривень, будівництво фонтану, благоустрій територій і прокладання мереж — близько 90 мільйонів, укріплення схилів — 55 мільйонів гривень. Загальна вартість робіт близько 400 млн₴

mist-y-kyjevi- 1

В тему: Украинцы не имеют достаточно информации о реформах в стране

На мосту влаштовані оглядові майданчики, звідки відкриватимуться вид на Дніпро, панорами Лівобережжя та історичного Подолу. Мер Києва разом з братом Володимиром також перевірили на міцність скляну підлогу на мосту. Мер запевнив, що скло витримує понад тисячу кілограмів на один квадратний метр навантаження і запевнив, що міст є цілком безпечним.

Хочете отримувати головні новини у месенджер? Підписуйтесь на наш Telegram.

В тему:  Суд начал рассматривать дело о лишении лицензии телеканала NewsOne окружения Медведчука

Фонарь задний, мигалка, велогабарит, на аккумуляторе, USB

Фото: Укрінформ


Джерело статті: “http://vlasno.info/politika/vlada/vr/item/30268-za-275-milioniv-hryven-u-kyievi-zbud”

источник просмотров:   комментариев: 0