«Вуха» Порошенко слухають Зеленського. Гелетей, Дахнівський та інші

У Президента Зеленського в найближчі місяці буде безліч нагальних, важливих і секретних справ. І ось таємність цих справ і заходів буде під великою загрозою, поки не буде розігнаний керівний склад організації під назвою УДО.

Це особиста спецслужба Петра Порошенка, сформована його давнім «людиною в Убозі» – Валерієм Гелетеєм. Гелетей – особистість настільки одіозна, що повторюватися немає сенсу. Пошук допомогу. Однак, Гелетей – фігура майже політична, а реальна влада в УДО належить ще одному одіозному УБОПовцу – Володимиру Дахновскому.

Людина – надзвичайно талановита у сфері зміцнення особистого добробуту. Продаж звань за гроші (генерал – 50 тисяч доларів), відкати з будь-яких закупівель і навіть особисте фермерське господарство на аеродромі в Узині. У нього навіть є заступник, який займається виключно веденням агробізнесу Дахновського на військовому об’єкті. Але це так, дрібниці. А з більш великого – постійне стеження та прослуховування телефонів політичних конкурентів Порошенко. І – фабрикація «замахів» на Петра Олексійовича. Пам’ятається, Гелетей заявляв про запобігання 12 замахів на Порошенка. Цікаво було б підняти папери і перевірити, наскільки були реальними ці замаху. А заодно спробувати знайти залишки матеріалів прослуховування, в тому числі і Володимира Зеленського, який ще не був Президентом. Хоча, кажуть, що їх спробували щільно зачистити.

Ось що писалося в пресі з цього приводу: «Управління держохорони спішно знищує матеріали стеження за обраним президентом України Володимиром Зеленським і його оточенням. Ліквідуються зведення зовнішнього спостереження.

В тему: Завтра в Минске обсудят выплаты пенсий жителям ОРДЛО

Особлива увага приділяється знищення документів, в яких йдеться, що Зеленський — наркоман. Така інформація надійшла від начальника УДО Валерія Гелетея Петру Порошенку, на ній колишній президент України збирався будувати свою перемогу, Страна.иа.

Гелетей вже готує собі наступника, ним стане колишній охоронець Януковича і Раїси Богатирьової Олександр Литвиненко. Знаючі його люди впевнені, що новий начальник УДО буде вигідний колишньому тим, що не стане вникати в схеми тендерів, роздачі житла, нагород, кадрових призначень.

Литвиненко в 2014 році кілька днів пробув у Донбасі, після чого отримав статус учасника бойових дій. У 2016 році він звільнився, щоб отримати зарплату і пенсію, а через два дні знову вийшов на роботу в УДО. Зараз він отримує і зарплату, і пенсію, що становить близько 60 тисяч гривень.

Литвиненко за час служби отримав кілька квартир, в тому числі і від кабміну, коли охороняв Януковича.»

В тему: Нападник «РБ Зальцбурга» Ерлінг Холанд побив рекорд Андрія Шевченка у

До речі, можна було б перевірити і деякі майнові питання Валерія Гелетея, тим більше, що після звільнення останнього, його декларація автоматично перестає бути секретною. Цікаво було б дізнатися, чи відображені в ній елінги для яхт в Ялті по сусідству з елінгами удошников Шепеля, Невзорова і Литаша?

Втім, це все вже не Зеленського, а до ДБР та СБУ. Заодно буде можливість детально розпитати Гелетея про його відповідальність за Іловайський котел, будучи Валерія Вікторовича міністром оборони України. І щодо обіцяного параду в Севастополі. А от команді нового Президента варто враховувати, що у початку парламентської виборчої кампанії у Зеленського не буде від Порошенка жодного секрету. Завдяки продовжують працювати Гелетею і Дахновскому.
(продовження слідує)

«ОРД»

Генерал УДО Дахновський Володимир і його «бізнес» на полігоні в Узині

В тему: Мучило нічне жахіття: у США наречена проковтнула обручку уві сні

Здавалося б, хто ще може бути патріотично налаштований в Україні у сфері бойової підготовки особового складу, як не його начальство? Управлінням державної охорони перших осіб держави, як відомо, керують «патріоти України» і «полум’яні борці»: генерали Валерій Гелетей і Дахновський Володимир. За заявою генерала Гелетея, він навіть вороже ядерну зброю встиг подолати, перебуваючи на посаді Міністра оборони України. Те, що генерал Гелетей, як мовиться, й гадки не має про ядерну зброю, — це вже нікого не хвилює.

Мабуть, щоб вдаліше боротися з ядерною зброєю потенційного агресора, і випросив начальник УДО собі кілька сотень гектарчиков землі, нібито, під полігон, для бойової підготовки своїх бійців, а «контролером» над полігоном призначив свого найвірнішого заступника — Володимира Дахновського. Ну а кому ж довірити настільки педантичне «державна справа», на місці колишнього стратегічного аеродрому «Узин»? Звичайно, тільки самим надійним і перевіреним часом людям.

Як відомо, раніше аеродром «Узин» входив в розряд так званих 12-ти СТРАТЕГІЧНИХ аеродромів СРСР. І багато хто готові були заплатити за його оренду або купівлю скажені (за теперішніх часів) гроші. Суми вимірювалися мільйонами доларів.

В тему: Молятся за ВСУ и любят Путина: в сети рассказали про инцидент с россиянами и украинцами в Италии

Але деякі «патріотичні керманичі» країни виявилися дуже вже були категорично налаштовані до іноземних інвесторів і в результаті аеродром був просто перепахан і примусово-вредительски зіпсований і перетворений на полігон.

Злітно-посадкові смуги були приведені в повну непридатність, про що чомусь «сцуть від страху» говорити нинішні «горе-стратеги» типу Миколи Маломужа та їм подібні.

Ну, а такі карлики у військовій справі, як Дахнівський і Гелетей тим більше «ні вухом, ні рилом в цьому не розбираються». А прокуратура ці порушення «в упор не вбачає».

Але зате такі «ухари», як Гелетей і Дахнівський перевершили самих себе у використанні даного полігону, який знаходиться у віданні УДО з 2008 року, а саме — в організації свого, дуже дуже прибуткового бізнесу.

Практично відразу ж, після передачі полігону в управління УДО, почалася «неврахована для податківців, СБУ і БЕЗ видобуток гасу». Адже це не так складно, він зливався там, в землю, майже 50 років з усіх стратегічних літаків. А стояла там ціла авіадивізія.

Видобуток відбувалася шляхом копання шурфів, викачування з допомогою помп, і очищення через сепаратори. Денна норма була чітко встановлена: у теплу пору року близько тонни, в холодний час – близько п’яти тонн.

Реалізувалося все це «під дахом» Дахновського в Київській області.

На місцях видобутку відбулося просідання ґрунту, утворилися порожнечі і величезні воронки.

Гроші пробуджують апетит, який приходить під час їжі. У зв’язку з обмеженням по межах полігону, наші ділки від «держохорони» не погребували почати видобуток газу вже за межами полігону. З-за непродуманих технологій, із-за зрушень і порушень у грунтах, гас почав потрапляти в колодязі людей. Адже наші «господарі» почали пиляти дерева твердих порід, які ростуть на полігоні і в окрузі. Кругляк — на продаж, а гілки переробляються на деревне вугілля і продаються під дахом Дахновського в Київській області.

Цегла та камені із зруйнованих будівель і казарм наші «підприємці» швидко сплавили місцевим жителям. Хоч якась, але прибуток, навіщо їй пропадати?

Тут-то погляди керманичів УДО звернулися на кольорові метали. Адже скільки його неврахованого в землях аеродрому завалялося. Полігону цветмет ні до чого, а в особистому господарстві згодиться. Був викопаний і проданий. Гроші пішли в кишені керівництва УДО.

Що стосується прямого призначення полігону, то стрільби на ньому відбуваються з регулярним грубим порушенням всіх нормативно-правових актів, що діють в Україні. Жодного сертифікату або дозвільного документа на проведення стрільб або використання саморобних тирів наші керманичі УДО так і не спромоглися отримати. У зв’язку з цим стрільби на полігоні, робота з вибуховими речовинами, стрільба з великого калібру проходять з небезпекою для самих військовослужбовців УДО і для життя місцевих жителів, які живуть навколо полігону.

З метою виправдання, нібито використання полігону за прямим призначенням, т. зв. стрільби проходять відразу ж після звернення громадян, громадських організацій і т. д. до керівництва країни про коїться беззаконня і свавілля з вимогою втрутитися в ситуацію. Ось після цього керівництво УДО відразу ж, різко організовує там стрільби і «показушні» заняття.

Докотилися до того, що по команді Дахновського і за виділені «від невідомого інвестора» гроші на полігоні засіяли…. кукурудзу, з подальшою її збиранням і реалізацією. А військова прокуратура нічого цього все це час не помічає. І все це відбувається на ВІЙСЬКОВОМУ полігоні, під час ВІЙНИ в країні!

За весь цей час там не побудовано жодного будівлі, а раніше побудовані активно «декоммунизируются» і перетворюються на кишенькові гроші для керманичів УДО.

Дахновський сам не любить світитися на полігоні Узин, замість себе він там призначив перевіреного і вірного підданого Горовенко Олександра – колишнього співробітника міліції Київської області. Робота по зароблянню грошей особливо активувалася останні чотири роки. А як же, в країні ж війна! Дивно, ці люди у військовій справі «ні вухом, ні рилом», але полігон відданий їм на відкуп. А українські воїни не мають де готуватися і гинуть за країну, поки керманичі УДО заробляють гроші.

Олег Островський, спеціально для «ОРД»

Валерій Гелетей назавжди увійде в історію України як Гелетей – Іловайський, людина, що знищила тисячі життів українських патріотів. Втім, його діяльність на посту міністра оборони ще тільки належить стати предметом уваги правоохоронних органів. Тим часом на інших фронтах» положення генерала не менш, а то і більше безрадісне.

Як стало відомо виданню, Генеральна прокуратура України закінчила перевірку діяльності Валерія Гелетея на посаді Начальника Управління держохорони у березні-липні 2014 року. Факти, які виявлені, вражають уяву навіть бувалих видів оперативників. У досьє ГПУ, документи з якого є в розпорядженні редакції, – весь спектр правопорушень: від банального розкрадання майна до таємних переговорів з сепаратистами. Генерал від олігарха Валерія Гелетея, який зробив стрімку кар’єру в часи Ющенка, багато хто помилково вважають людиною колишнього президента.

Насправді Гелетей – людина з команди олігарха Віктора Балоги, мукачівський електрик, який пішов у гору по міліцейській лінії і в середині 90-х перебрався до Києва. Високою кар’єрою Гелетей зовсім зобов’язаний нагоди. Його призначення главою УГО було вироблено в один з найбільш напружених моментів політичної кризи 2007 року, коли конфлікт між політиками ледь не призвів до протистояння силових структур, які підпорядковувалися, з одного боку, президента, а з іншого — прем’єр-міністру України. Тоді Балозі терміново знадобився людина, яка б не задавав зайвих питань і міг виконати будь-який наказ, навіть відверто незаконний. Гелетей очікування виправдав. І, завдяки службовому завзяттю за три роки зробив стрімку кар’єру «паркетного» генерала — виріс у званні до полковника міліції до генерал-полковника.

Однак, міністром стати Гелетею тоді не вдалося. Після відходу Балоги з посади керівника Секретаріату Президента обірвалася і кар’єра його підопічного. 14 липня 2009 року Гелетей був безславно звільнений. Втім, і сам Ющенко довго після цього у влади не протримався. Пістолет для мажору Незважаючи на публічне протистояння з командою Януковича, що переходить місцями в рукоприкладство, після зміни влади Гелетея не чіпали. Весь час правління «сім’ї» колишній головний охоронець країни мирно працював віце-президентом комерційного банку. Секрет спокійної старості – воістину «сімейні» відносини з колишнім гарантом. Гелетей купив прощення Віктора Януковича типовим чиновницьким способом – раболіпним підношенням.

Відносини з майбутнім гарантом Гелетей почав будувати ще в 2008. А 29 грудня 2008 року начальник УДО Ст. Гелетей підписав наказ №466 про нагородження сина лідера Партії регіонів Ст. Ст. Януковича нагородною зброєю. Юний нащадок головного «опозиціонера» країни отримав за рахунок платників податків пістолет GLOCK17 серії MAX номер 076. Отримав всупереч прямій нормі закону, якою було заборонено нагороджувати зброєю цивільних осіб. Втім, хто старе пом’яне… Дрібна корупція, порушення закону при нагородженні та інші «витівки» ніколи не вважалися великим гріхом для українського чиновника. «Брав завжди по чину», — так характеризують діяльність Гелетея в часи Ющенка знали його тоді люди. Однак, це не можна сказати про діяльність Гелетея при Порошенко.

Майдан і послідував за ним бардак в країні дозволили перетворити УДО, куди Він повернувся в березні 2014 року, на «державу в державі», де не діють закони України. Як з’ясувала перевірка прокуратури, управлінська діяльність Гелетея і його підручних призвела до того, що УГО перетворилося в «ручний» орган, який тісно пов’язаний з криміналітетом. При цьому роздача ключових посад відбувається виключно за принципом особистої відданості керівнику. За цим же принципом відбувається зарахування нових співробітників і розподіл матеріальних благ (службове житло, грошові премії, нагороди).

Військовослужбовці, які відмовляються виконувати вказівки керівника щодо вирішення особистих питань або питань, пов’язаних з «зароблянням коштів, переводяться на інші посади або під тиском змушені звільнятися. Тому що ми — банда За даними прокуратури, правою рукою в УДО Гелетея є його заступник Володимир Дахнівський. Встановлено, що за час перебування на керівних посадах в Управлінні держохорони, Дахнівський неодноразово користувався своїм службовим становищем для вчинення протиправних дій у власних інтересах або інтересах вже немолодий «команди». При цьому, як з’ясувало слідство, подільники не гребують нічим заради особистого збагачення. На їх рахунку навіть махінації з гуманітарною допомогою, яка повинна була піти військовослужбовцям у зоні АТО. Зокрема, як було з’ясовано в результаті перевірки, гендиректором ТОВ «Тактичні системи» у вигляді спонсорської допомоги було передано Управлінню 96 комплектів військової форми «NFM» на суму 824 999₴ (з ПДВ). За прийом зазначеної військової форми розписався особисто директор Департаменту матеріально-технічного забезпечення (ДМТО) УГО Олександр Іванчук.

Після передачі зазначених комплектів форми керівник ТОВ «Тактичні системи» звернувся в Кабінет Міністрів України з проханням у відповідності з чинним законодавством звільнити компанію від сплати податків з суми наданої спонсорської допомоги. У відповідь на його лист КМУ звернувся до УГО з проханням підтвердити прийняття на баланс військової форми на зазначену суму. Але… УГО відповіді не надало. Більш того, Дахновський Володимир дав команду керівництву ДМТО інформацію про надходження зазначеного листа не поширювати, лист знищити або придумати відписку і максимально затягнути процес надання відповіді. Як з’ясувала проведена перевірка, на балансі Управління зазначених комплектів форми попросту немає. Для «своїх» законів України на території УДО просто не діють.

Люди, яких потребує Гелетей і його права рука Дахновський, призначаються на службу без дотримання встановленого порядку набору особового складу, в тому числі — без проходження спеціальної та медичної перевірки або з ігноруванням їх результатів. Одними з найбільш резонансних стали призначення начальника внутрішньої безпеки Михайла Марчука та офіцера безпеки СПО «Булат» Артема Кориткина. Так, 30 травня 2014 року за особистою вказівкою Дахновського начальником Служби внутрішньої безпеки УДО України був призначений уродженець р. Ровеньки Луганської області Михайло Марчук. Призначення на відповідальну посаду було здійснено всупереч тому, що ще під час проходження служби в УМВС р. Донецька Марчук в 2008 році потрапляв у поле зору СБУ з приводу причетності до хабарництва і був об’єктом оперативно-розшукової справи.

Крім того, навіть в даний час Марчук підтримує тісні зв’язки з багатьма колишніми товаришами по ГУ МВС України в Донецькій обл. В тому числі і з тими, хто перейшов на бік терористів. За посадою начальник Служби внутрішньої безпеки УГО володіє всією повнотою інформації про особистому складі Управління, включаючи направляються в зону АТО. Призначення на цей пост заплямував себе корупцією товариша сепаратистів – порушення всіх мислимих і немислимих правил спецслужб. Навіщо такий кадр потрібен керівництву УДО, не секрет. Як стало відомо слідству, Марчук не замислюючись фальсифікує справи: не дає дописувати пояснення до кінця, відбираючи документи у працівників і дописуючи власноруч фрази, які йому необхідні. Змушує молодих працівників писати скарги на своїх керівників з метою усунення з посад військовослужбовців, які є небажаними для Дахновського і Гелетея.


Джерело статті: “http://povin.com.ua/202529-21-05.html”

источник просмотров:   комментариев: 0