У морзі все переплутали: сім’я з Київської області не поховала свого родича

На Київщині в морзі переплутали тіла двох померлих. Перша сім’я поховала свого родича і навіть не помітила цього. Помилку виявили тільки тоді, коли другий сім’ї привезли труну не з тим тілом.

«Знайшли відповідальну, яка одягала тіло і клала в труну. Коли почали з’ясовувати, виявилося, що тіло забрали в суботу, а в неділю були похорони», – розповідає син померлого Олександр Оніпко. Далі люди поїхали до сім’ї, якій помилково віддали тіло їх дідуся. Із труною, в якій був чужий небіжчик. Ті одразу впізнали свого родича, а питання, як могли поховати не ту людину, відповіді не знайшли.

У той же день провели ексгумацію і перепоховали вже свого дідуся. У сім’ї, яка поховала чужого небіжчика, те, що недогледіли, виправдовують шоком. Кажуть, що тіло видали за документами. Брат з дочкою не звернули уваги й на те, що їх родич був з волоссям, а видали їм лисого. Кажуть, що напередодні їм пропонували послугу гоління небіжчика.

В районній лікарні, у морзі якої переплутали тіла, ситуацію не коментують. Кажуть лише, що проводиться службова перевірка.

В тему: Як виникла Сонячна система і комети: вчені дали відповідь на найскладнішу загадку людстваДжерело статті: “http://povin.com.ua/200448-15-05.html”

источник просмотров:   комментариев: 0