Гройсман хоче передати магістральні газопроводи "Нафтогазу"

Кабінет міністрів пропонує передати пайові права ПАТ “Магістральні газопроводи України” в управління НАК “Нафтогаз України” до 1 січня 2020 року.

“Внести на розгляд Кабінету міністрів проект акта щодо передачі пакету акцій держави у розмірі 100% статутного капіталу ПАТ “Магістральні газопроводи України” у тимчасове управління АТ “Національна акціонерна компанія “Нафтогаз України” до 1 січня 2020 року”, – зазначається у постанові.

Згідно із протоколом від 24 січня поточного року, прем’єр-міністр Володимир Гройсман провів нараду за участю, зокрема, міністра енергетики Ігоря Насалика, голови МЕРТ Степана Кубіва та інших, щодо оптимального подальшого способу відокремлення діяльності з транспортування та зберігання природного газу.

Документ містить наступні пункти:

По-друге, пайові права МДУ на період до 1 січня 2020 року передаються в управління “Нафтогазу”, що не потребує внесення змін до закону.

В тему: Вбивали і викрадали людей: в Полтаві затримали найнебезпечнішу банду "Самвела Донецького"

По-третє, члени Наглядової ради “МГУ” також призначаються членами Наглядової ради “Укртрансгазу”.

Як зазначається у постанові Кабміну “Про внесення змін до постанови Кабінету міністрів № 496 від 1 липня 2016 року”, уряд постановляє “Нафтогазу” затвердити в 10-денний рядків із дня опублікування постанови та подати до Кабінету міністрів деталізований план заходів щодо реалізації завдань, визначених планом реструктуризації “Нафтогазу” з метою відокремлення діяльності з транспортування та зберігання природного газу.

Зі свого боку Нацкомісія, що здійснює держрегулювання у сфері енергетики та комунальних послуг висловила готовність прийняти до розгляду запит на сертифікацію та отримання ліцензії від нового оператора газотранспортної системи.

Водночас НКРЕКП звертає увагу на необхідність прийняття рішення щодо сертифікації незалежного оператора газотранспортної системи до кінця 2019 року. Для цього:

В тему: В Олешках у местного жителя из авто украли крупную сумму денег

упродовж 4-х місяців з дня отримання запиту на сертифіацію регулятор має прийняти рішення про сертифікацію чи відмову у сертифікації;Джерело статті: “http://povin.com.ua/200431-15-05.html”

источник просмотров:   комментариев: 0