Злочинна діяльність британця Ніла Сміта в Україні: Посольство Великобританії відмовчується

У посольстві Великобританії в Україні не коментують факт функціонування схеми контрабанди української горілки у країни ЄС, налагодженої громадянином Великої Британії Нілом Смітом.

Зазначимо, що не так давно журналісти видання «Капітал» розповіли про те, як функціонує схема контрабанди української горілки у країни ЄС.

За даними журналістів, така схема діяла раніше, а зараз за цією ж схемою планується збільшення поставок продукції. Йдеться про тіньовий сегмент української горілки.

Видання повідомляє, що автором вказаної схеми є особа на ім’я Ніл Сміт. Він, за даними журналістів, не перший рік намагається укоренитися на алкогольному ринку України, називає себе інвестором і бізнесменом, має британське громадянство, але проживає між Києвом і Кіпром.

Юридичну сторону тіньових поставок української горілки до ЄС, за даними «Капіталу», супроводжує ще один громадянин Великої Британії — юрист Джеймс Харт.

В тему: Вбивали і викрадали людей: в Полтаві затримали найнебезпечнішу банду "Самвела Донецького"

Втім, у посольстві Великобританії в Україні на оприлюднену в ЗМІ інформацію не відреагували. Запит редакції щодо готовності вжити заходів — проігнорували.

Олег БойкоДжерело статті: “http://povin.com.ua/200415-15-05.html”

источник просмотров:   комментариев: 0