«Не потрібно істерично спостерігати за сусідом. Це шизофренія»: Шевчук передрік Росії майбутнє «в обнімку з Північною Кореєю»

Російський музикант, лідер групи «ДДТ» Юрій Шевчук закликав росіян більше займатися проблемами своєї країни і менше стежити за подіями в Україні.

«Який праска не увімкнеш, всюди тільки одне : Україна, Україна… Нескінченно, Україна. Ну, скільки можна ?! Може вони самі розберуться? Ось Зеленського вибрали, може бути у нього вистачить здоров’я домовитися з Путіним і розгорнути їм все до світу, який прості люди давно чекають і в Москві, і в Києві, і особливо на Донбасі. Вистачить крові. В майбутньому все вирішиться, в чиїй країні буде краще жити, туди все і потягнуться. А зараз не правда рулить — пропаганда. Яструби, слуги війни, відволікають наші народи від внутрішніх проблем. Щоб зберегти свою владу», – заявив він.

Також лідер «ДДТ» зазначив, що їм люблять втирати, що в містах на Дніпрі все погано.

«А у нас що, все так ідеально? Відмінні дороги, чисті міста, високі пенсії, найкращі в світі медицина і освіта, некорумпована бюрократія, високотехнологічні виробництва? Будували комунізм, демократію, а система залишилася стара, феодальна. Бояри, опричнина і тяглову народ», – додав російський музикант.

Крім того, він розкритикував ситуацію в російському Санкт-Петербурзі. «Все брудне — машини, будинки, собаче гівно скрізь літає, як наш улюблений шоу-бізнес. Якщо сніжна, холодна зима — морок і жах. Сучасне розуміння урбаністики таке, що все місто повинен бути як твоя квартира, в якій зручно жити. А у нас сосули, як ножі над головою, машини на газонах, сміття в лісах, звалища, смітники — варварське ставлення до природи, споживацьке. Кожну весну і осінь я збираю сміття в околицях нашого селища мішками», – розповів музикант, зазначивши, що в Росії є над чим працювати.

В тему: Держали голыми и без туалета: стало известно о страшных издевательствах в интернате на ВиниччинеДжерело статті: “http://povin.com.ua/200404-15-05.html”

источник просмотров:   комментариев: 0