Гончаренко: РФ за роки війни втрачає резерви, бо Україна обрала правильний шлях – новини ZIK.UA

понеділок, 5 листопада, 2018, 23:26 Політика


Гончаренко: РФ за роки війни втрачає резерви, бо Україна обрала правильний шлях

ZIK
ZIKЗа 4 роки агресії проти України Росія аж ніяк не стала сильнішою. Вона вичерпала резервний фонд, суттєво впав її фонд з нафтових грошей. Сьогодні Росія втрачає на зовнішніх ринках і в міжнародній політиці. Росії важко, бо Україна обрала правильний шлях. Об этом сообщает tp0342.in.ua со ссылкой на СМИ.


Про це в ефірі програми «Гра Z вогнем» на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від БПП Олексій Гончаренко.


Олексій Гончаренко наголосив, що Україна війну не починала, тож не може самостійно її завершити.


«Сьогодні проти нас стоїть країна з найбільшою армією в континентальній Європі. Країна з ядерною зброєю. Ми не здатні самі у військовому плані з нею сперечатися. Це зрозуміло! Ми не можемо піти і відвоювати Крим і Донбас. Так, є люди, які це пропонують, але вони або не розуміють, про що кажуть, або вони агенти, які намагаються розхитати тут ситуацію. Тому ми маємо спиратись на союзників і на економічні санкції», – заявив нардеп.


Гончаренко вважає, що «режим Путіна» треба придушити саме економічними санкціями.


«Це сьогодні і відбувається. Росія за 4 роки агресії проти України аж ніяк не стала сильнішою. Вона вичерпала резервний фонд, суттєво впав її фонд із нафтових грошей, які вони кудись інвестували. Словом, мали таку «фінансову подушку». Сьогодні Росія втрачає на зовнішніх ринках. Втрачає у міжнародній політиці. Сьогодні Росії важко, бо Україна обрала правильний шлях», – заявив Гончаренко.

В тему: АМКУ закрив справу проти Київстару, Vodafone і lifecell


За словами народного обранця, саме цей шлях Україна має продовжувати.


«А вибори, які наближаються, це головна історія, чи буде наша країна як країна, і чи будемо ми продовжувати опиратись Росії і намагатись збудувати нову країну, чи ми підемо на капітуляцію», – підкреслив депутат Гончаренко.


Нагадаємо, уряд Російської Федерації ввів санкції проти 322 українських громадян і 68 компаній.


Серед тих, на кого поширюють санкції, – судді Конституційного Суду, депутати Верховної Ради України восьмого скликання, великі українські бізнесмени, чиновники Адміністрації Президента, керівники органів виконавчої влади України і великих українських компаній, а також юридичні особи, які контролюють великі українські бізнеси.

В тему: В Індії голодний слон убив дресирувальника

Джерело статті: “http://zik.ua/news/2018/11/05/goncharenko_rf_za_roky_viyny_vtrachaie_rezervy_bo_ukraina_obrala_pravylnyy_1441693”

источник просмотров:   комментариев: 0