14 вересня відбудеться нагородження найкращої спортсменки Львівщини у серпні Анастасії Горлової

У п’ятницю, 14 вересня, відбудеться нагородження найкращої спортсменки Львівщини у серпні 2018 року. Традиційне щомісячне голосування членів колегії управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації та членів виконкому відділення НОК України у Львівській області визначило найкращим спортсменом Львівщини за підсумками серпня веслувальницю Анастасію Горлову.Нагадаємо, львів’янка стала бронзовою призеркою чемпіонату світу з веслування на байдарках і каное в португальському Монтемор-у-Велью. Анастасія разом з полтавчанкою Марією Кічасовою-Скорик фінішувала з третім часом в байдарці-двійці на дистанції 200 метрів. Об этом сообщает firtka.in.ua со ссылкой на СМИ.


Урочиста церемонія нагородження відбудеться в конференц-залі відпочинкового комплексу «Park Art of Rest» (м. Львів, вул. Д. Вітовського, 43-а). Початок заходу – 11:00.


Після завершення нагородження Анастасії Горлової та її тренерів Наталії Поцюрко та Романа Бундза відбудеться звітно-виборні збори відділення НОК України у Львівській області, головним питанням на порядку денному яких має бути обрання голови відділення на найближчі чотири роки. Нагадаємо, діючим головою відділення НОК України у Львівській області є Юрій Турянський.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/14_veresnya_vidbudetsya_nagorodzhennya_naykrashchoi_sportsmenky_lvivshchyny_u_serpni_anastasii_gorlovoi_295242.html”

источник просмотров:   комментариев: 0